Prezidentas kviečia dalyvauti „Europos egzamine“ | Diena.lt

PREZIDENTAS KVIEČIA DALYVAUTI „EUROPOS EGZAMINE“

  • 1

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda artėjančios Europos dienos proga kviečia dalyvauti „Europos egzamine“. Jis yra „Europos egzamino“ globėjas.

Pavasarine tradicija tapęs ir daugiau kaip 20 tūkst. dalyvių pritraukiantis „Europos egzaminas“ šiemet jau vienuoliktą kartą kviečia išbandyti jėgas atsakinėjant į trumpus ir įdomius klausimus apie Europos Sąjungą, jos istoriją, geografiją, kalbas ir kitas įdomybes. Šiais metais išskirtinis dėmesys skiriamas Europos žaliojo kurso ir skaitmeninės Europos temoms.

Dėl Lietuvoje paskelbto karantino egzaminas pirmąkart istorijoje vyks tik internetu. Jame gali dalyvauti visi norintys – mokiniai, studentai, įvairių organizacijų ar įmonių darbuotojai ir individualūs dalyviai. Egzaminą penktadienį, gegužės 8 d., bus galima laikyti svetainėje egzaminas.eu, kur dalyviams per ne daugiau nei 10 minučių reikės atsakyti į dešimt klausimų, pasirenkant vieną iš siūlomų atsakymų variantų.

Gegužės 19 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas, į kurį pateks po geriausią dalyvį iš kiekvienos mokyklos, organizacijos ir geriausiai egzaminą išsprendę individualūs dalyviai. Į trečiąjį, finalo, etapą patekę dalyviai varžysis dėl laimėtojo titulo ir įvairių prizų.

Europos diena minima gegužės 9-ąją.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

...

bambaliu duos ar milteliu skalbimo

SUSIJUSIOS NAUJIENOS