Prieš akciją „Jamam“ – nerimas: šiuo metu epidemiologinė situacija nėra palanki išpardavimams | Diena.lt

PRIEŠ AKCIJĄ „JAMAM“ – NERIMAS: ŠIUO METU EPIDEMIOLOGINĖ SITUACIJA NĖRA PALANKI IŠPARDAVIMAMS

  • 13

Prekybininkų organizuojamus išpardavimų savaitgalius premjerės patarėja vertina skeptiškai. Tačiau Živilė Gudlevičienė nesiūlo jų atšaukti, o ragina prekybininkus užtikrinti, kad nebūtų spūsčių.

„Epidemiologinė situacija dar nėra ta, kad galėtume tokio dydžio, tokio masiškumo tas akcijas organizuoti“, – penktadienį LRT pareiškė premjerės patarėja sveikatos apsaugos ir neįgaliųjų klausimais.

Ž. Gudlevičienė sutinka, kad reikalavimai nedraudžia organizuoti išpardavimų ir prašo prekybininkų užtikrinti, kad nebūtų spūsčių. 

„Kad vienu metu parduotuvėse, esančiose prekybos centruose, nebūtų didelio skaičiaus žmonių ir tai būtų reguliuojama“, – teigė premjerės patarėja. 

„Prašyčiau, kad būtų užtikrinti atstumai tarp žmonių, atvykusių į akcijas, sustiprinta priežiūra, kaip pirkėjai laikosi saugumo reikalavimų“, – pridūrė Ž. Gudlevičienė.

Prekybininkai sako, kad turi galimybes reguliuoti srautus. 

Šį savaitgalį Vilniaus „Akropolyje“ vyks viena didžiausių išpardavimų akcijų „Jamam“. 

Redakcijos archyvo nuotr.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

4

Dešimtmečiais ta pati epidemiologinė situacija, ką pas mus, ką ir šalia esančių valstybių šiuo sezono metu. Bet tikriausiai vyriausybė prirašys padidėjusi užsikrėtimu skaiciu, po jamam, kad daugiau žmonės tikėtų ir bijotų COVID

Saulius

Vakcinos visiskai neapsaugo nuo viruso ,o spyglio baltymas yra nuodas ir sudaro tromboze. Nera jokios atsakomybes uz vakcinu padaryta zala. Zmonys mire po vakcinacijos arba tapo neygalus. Pasaulinis genocidas pries zmonija. Daugiausia mire senukai.

tai

ingnasos bei dasos sizofreniski vasaliniai svabvaldymo fasstynis diktaturinis genocidas uz kuri teks atsakyt pries zmonija===
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS