Seimo pirmininkė planuoja perdalyti pavaduotojų kuruojamas sritis | Diena.lt

SEIMO PIRMININKĖ PLANUOJA PERDALYTI PAVADUOTOJŲ KURUOJAMAS SRITIS

  • 0

Septynis pavaduotojus turinti naujoji Seimo pirmininkė "darbietė" Loreta Graužinienė planuoja perdalyti jų kuruojamas sritis.

Tapusi Seimo pirmininke L.Graužinienė pareiškė norą imtis atsakomybės už plenarinių posėdžių darbotvarkės sudarymą, rašo dienraštis "Lietuvos rytas".

Iki šiol už plenarinių posėdžių darbotvarkes buvo atsakingas Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas, ir šias pareigas iš atsistatydinusio "darbiečio" Vytauto Gapšio perėmė jo partijos kolega Vydas Gedvilas.

Tačiau buvusiam Seimo vadovui V.Gedvilui L.Graužinienė ruošiasi pavesti kuruoti Seimo kanceliarijos darbą, rašo "Lietuvos rytas". Šiuo metu už Seimo kanceliariją atsakingas Seimo vicepirmininkas socialdemokratas Algirdas Sysas sako, kad jokių siūlymų kol kas nesulaukė ir svarstymų šia tema nebuvo.

Bet jis patvirtino, kad vicepirmininkams tenkančių funkcijų perdalijimas bus įtrauktas į artimiausią Seimo vadovybės darbotvarkę. "Aš L.Graužinienę bandau atkalbėti, kad ji imtųsi kuruoti kurią nors sritį. Manau, kad ji turės tiek visokių darbų, kad darbotvarkėms jai paprasčiausiai neliks laiko. Todėl aš jai siūliau neapsikrauti šiuo darbu", - apie Semo pirmininkės pertvarkos planus dienraščiui sakė A.Sysas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS