„Šeimos gynimo maršo“ organizatoriai vėl negavo leidimo mitinguoti | Diena.lt

„ŠEIMOS GYNIMO MARŠO“ ORGANIZATORIAI VĖL NEGAVO LEIDIMO MITINGUOTI

  • 26

Vilniaus miesto savivaldybė „Šeimos gynimo maršo“ organizatoriams vėl neišdavė leidimo birželio viduryje rengti dar vieną renginį su mažesniu dalyvių skaičiumi, praneša LNK žinios.

Organizatoriai, kurie iš pradžių prašė leidimo renginiui su 7 tūkst. žmonių, šį skaičių buvo sumažinę iki 800.

Anot Vilniaus mero atstovo spaudai Karolio Vaitkevičiaus, nepaisant to, kad leidimo prašyta 800 žmonių, organizatoriai nesiruošė valdyti žmonių srautų.

„Organizatoriai pateikė kitą prašymą, kur pamažintas žmonių skaičius. Vėlgi, kai kalbame su organizatoriais, girdime iš jų, kad jie nesiruošia nei kažkaip valdyti tų žmonių srautų, nei riboti dalyvavimą, tai reiškia, kad žmonių gali būti daug daugiau, nei yra prašomas leidimas“, – LNK žinioms sakė K. Vaitkevičius.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius penktadienį LRT radijui sakė, kad leidimas antram renginiui neišduotas, nes tai yra „politinis festivalis“, o jo dalyviai, kaip parodė pirmasis renginys, nesilaiko karantino reikalavimų.

Anot LNK žinių, „Šeimų gynimo maršo“ organizatoriai dėl pirmojo sprendimo neleisti mitinguoti birželį kreipėsi į teismą.

„Didysis šeimos gynimo maršas“ vyko gegužės 15 dieną, kai iš įvairių šalies kampelių į Vingio parką sostinėje susirinko apie 10 tūkst. žmonių, siekiančių išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą.

Reaguojant į šį renginį, sostinėje panašiu metu rengtos ir kelios akcijos, nukreiptos prieš šį maršą.

Maršo organizatoriai netrukus pranešė apie ketinimus lygiai po mėnesio organizuoti dar vieną mitingą prie Seimo ir Vyriausybės.

Maršo iniciatoriumi ir vadovu nurodomas buvęs „tvarkietis“ Raimondas Grinevičius, tarp organizatorių yra ir Artūras Orlauskas, Nacionalinio susivienijimo narys Algimantas Rusteika, tinklalapio infa.lt vadovas Arvydas Daunys.

Rašyti komentarą
Komentarai (26)

tam[ai] --,,,AS Manau,,, ISGAMA TU ISKRYPUS

ar matei ,girtus , ar jiems ant kaktu buvo uzrasyta ,kad issiskyre ????? TAI TAVO -- LGBTQ -iskrypeliu paraduose susirinkimuose organizuotuose Simasiaus iskrypeliu -susirenka degeneratai ,narkomanai ,tautos ir valstybes genetines fekalines atliekos , degradaves siukslynas...

AŠ Manau

Matėsi per praėjusi marša kokia dauguma tautos ten susirinko.Proga rado pagerti ir nei kaukiu nei šeimos daugeliui nerūpi.Tik pamitinguoti.Juk kiek tikrų šeimų Lietuvoje belikę.Po kelis sykius išsiskyrę,sugyventiniai.Daugelis nežino kas vaiko tėvas.Taip ir eina per lovas.Ne tokia šeima norime matyti,Šeima iki grabo lentos.Gali būti keli procentai nesugyvenamų ,bet ne šitiek skirybų.

Udrys

Kur lietuviai dabar begs mitingoti,palaukime pamatysime.Bet viena persasi mintis,koneveikia Lokosenka kad vaiko demonstrantus,o ta pati daro drausdami mitinga.Idomu ar prireiks Aro vyruku ikresti proto veikiejams kurie nepageidaujami.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS