Užgeso prieš parą įžiebta pasakiškoji Panevėžio Kalėdų eglė | Diena.lt

UŽGESO PRIEŠ PARĄ ĮŽIEBTA PASAKIŠKOJI PANEVĖŽIO KALĖDŲ EGLĖ

Šeštadienio vakarą užgeso tik vakar įžiebta Panevėžio Kalėdų eglė. Kaip socialiniame tinkle „Facebook“ skelbia Panevėžio miesto savivaldybė, spalvingoji eglė nežiba dėl techninių nesklandumų.

„Dėl techninių nesklandumų šįvakar nežiba spalvingoji miesto eglė – rangovai bei techninės priežiūros specialistai informuoti, tad, tikėtina, greitu metu viskas bus sutvarkyta ir vėl mirgės“, – rašoma feisbuke.

Vakar Panevėžio savivaldybė, pirmoji iš didmiesčių šiemet įžiebusi šį 18 metrų aukščio šventinį simbolį, apie ceremoniją neskelbė iš anksto, siekdama išvengti gyventojų būriavimosi ir užtikrinti saugumą dėl COVID-19 pandemijos šalyje.

Panevėžyje įžiebta Kalėdų eglė

Panevėžio savivaldybės nuotr.

„Rūpinamės panevėžiečių sveikata, tad dėl šalyje susiklosčiusios nepalankios epidemiologinės situacijos, vengdami papildomų rizikų neorganizavome šventinio koncerto ir kitų renginių. Šiemet eglutė įsižiebė be didelio šurmulio, bet tikime, kad papuoštas miestas dovanos visiems šventinę nuotaiką. Linkiu malonaus švenčių laukimo“, – teigė Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

Šventiniu laikotarpiu savivaldybė kviečia apsilankyti internetinėje svetainėje kaledospanevezyje.lt – čia bus galima rasti švenčių programą, informaciją apie edukacines programas, įvairias dirbtuves, taip pat spektaklių, kino filmų anonsus.

Šį savaitgalį Laisvės aikštėje apsilankę gyventojai bei miesto svečiai sumontuotame LED ekrane galės pasiklausyti nuolat transliuojamų šventinių sveikinimų, o teatras „Menas“ pateiks staigmeną – įgarsintas tris specialiai Panevėžiui dviejų dramaturgių sukurtas pasakas, kurių bus galima pasiklausyti vaikštinėjant po šventiškai išpuoštą miestą.

Savivaldybė gyventojų prašo viešosiose erdvėse dėvėti veidą dengiančias kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo nuo kitų.

Beje, tai ne pirmas kartas, kai Panevėžio Kalėdų eglė tiesiog užgesta. Praėjusiais metais Kalėdų eglė ir buvo susidūrusi su techniniais nesklandumais.

GALERIJA

  • Užgeso prieš parą įžiebta pasakiškoji Panevėžio Kalėdų eglė
R. Ančerevičiaus/jp.lt nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Ona

Na ir kas kažkas sugedo sutaisys ir vėl uždegs atrodo baisi tragedija o eglė graži

Nesvarbu

Ir kam tos egles reikalingis jeigu vakdziazmigiai is musu visu ateme teise gyventi laisva,kvepuoti laisvai,testi musu tevu ir seneliu tradicija.Ne gana to sitie anzmogiai ir i kush vaiku bei anuku laisves pasikesino.Susikiskit tas egles i gerklias gal pasisotnsit,nereiks Soroso euru

Nuomonė

Kad ir nebuvo kuom sužibėti. Skurdoka išvaizda.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS