Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja nevykti į Jungtinę Karalystę | Diena.lt

UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJA REKOMENDUOJA NEVYKTI Į JUNGTINĘ KARALYSTĘ

  • 3

Įvertinus susidariusią situaciją dėl Jungtinėje Karalystėje nustatytos koronaviruso (COVID-19) mutacijos ir Lietuvos Vyriausybės priimto sprendimo nuo gruodžio 21 d. iki gruodžio 31 d. laikinai stabdyti visus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės bei dėl kritinės pandemijos padėties Lietuvoje ir sugriežtintų karantino priemonių, Užsienio reikalų ministerija (URM) paskelbė rekomendaciją piliečiams nevykti į Jungtinę Karalystę.

Norinčius atvykti į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės ministerija ragina laikinai atsisakyti šių planų, laikytis Jungtinėje Karalystėje nustatytų reikalavimų dėl judėjimo šalies viduje ir likti ten, kur šiuo metu esate. URM atkreipia dėmesį, kad daugelis Europos Sąjungos šalių taip pat laikinai sustabdė vykstančiųjų iš JK keliones į jų teritorijas.

Ministerijos pranešime taip pat pabrėžiama, kad atvykusiems į Lietuvą iš Jungtinė Karalystės, kaip iš kitų užsienio šalių, privaloma laikytis visų nuo gruodžio 16 d. įsigaliojusių sugriežtinto karantino priemonių.

Nuo gruodžio 22 d., Vyriausybės sprendimu, visa Jungtinė Karalystė (įskaitant Angliją, Velsą, Škotiją ir Šiaurės Airiją) papildys paveiktų šalių ir regionų sąrašą.

Situacijai nekintant arba blogėjant, šiuo metu galiojantys sprendimai gali būti pratęsti.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

kas nori svori mest

Nepausjint ant tu nuorodu, nes prarasit duomenis ar pinigus, apskritai kodel puslapio administracija nieko nedaro del tokiu komentaru? Neistrinsit visų tai ir nereikia?

rasf

Dieta yra paskutinis šimtmetis! Norėdami numesti svorio, nebereikia laikytis griežtų dietų. Sužinojau apie naują ir sveiką svorio metimą - bit.do/ketolt Išbandžiau tiek daug dalykų: visas dietas, fizinį pasirengimą, na, sugebėjau numesti 2–3 kg, o naudodamas šią priemonę numečiau 15 kg. Aš jaučiuosi puikiai! Aš patariu visiems!r

Kęstas

Ar virusas yra pavojingas mutantas, ar žmonės yra pavojingi mutantai Anglijoje? Kalbu apie 70 procentų labiau užkrečiantį virusą. Šis skaičius yra gautas iš matematinių modelių, sekančių, kaip užsikrečia virusu Anglijos žmonės, kai virusas turi tam tikrą mutacijų rinkinį, paplitusį Anglijoje. Gal virusas atsitiktinai įsigijo kažkokį raktelį, kuria leidžia jam lengviau mus apkrėsti? Bet laboratorinai tyrimai to raktelio nerado. Greičiausiai Anglijos žmonės, nešiojantys tą mutavusį virusą, elgiasi, kaip durniai ir greičiau platina virusą. Tai patvirtina ir faktas, kad sužinoję, jog išvažiavimas iš Londono bus greitai uždarytas, minios tų žmonių sudarė dideles spūstis stotyse, kad pabėgti iš Londono. Kaip sakydavo mūsų literatūros klasikė eksprezidentė D. Grybauskaitė, virusas čia ne prie ko. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS