Užsikrėtė „Sodros“ darbuotojai: uždaromi skyriai Vilniuje ir Ukmergėje | Diena.lt

UŽSIKRĖTĖ „SODROS“ DARBUOTOJAI: UŽDAROMI SKYRIAI VILNIUJE IR UKMERGĖJE

  • 3

Koronavirusu užsikrėtus dviem „Sodros“ darbuotojams, uždaromi du skyriai – Vilniaus teritorinis skyrius Laisvės prospekte ir Ukmergės skyrius.

„Du mūsų darbuotojai – vienas Vilniuje ir vienas Ukmergėje pranešė apie teigiamus COVID-19 testus, dar vienas atvejis Vilniuje tiriamas, todėl uždarome pastatus, kuriuose šie specialistai dirbo, ir laikysimės visų reikalaujamų procedūrų“, – pranešime teigė „Sodros“ direktorė Julita Varanauskienė.

Vilniuje dirbo apie 500, Ukmergėje per 40 darbuotojų, pranešė „Sodra“.

Svarbiausios uždarytų skyrių funkcijos bus perduotos kitiems padaliniams, todėl žmonės neturėtų pajusti paslaugų sutrikimų.

Šiuo metu visas „Sodros“ paslaugas ir konsultacijas gyventojai gali gauti internetu, prisijungę prie asmeninės paskyros gyventojui www.sodra.lt/gyventojui bei paskambinę telefonu 1883. Šiais kanalais galima pateikti prašymus, dokumentus, gauti asmeninę informaciją apie socialinį draudimą.

Karantino metu gyventojų skambučių srautas yra išaugęs, todėl „Sodra“ kantrybės ir supratingumo susidariusioje situacijoje.

Visą bendrą informaciją apie išmokų skyrimą ir mokėjimą, pensijų pristatymą ir kita rasite interneto svetainėje www.sodra.lt, o aktualiausią informaciją karantino laikotarpiu – specialioje skiltyje www.sodra.lt/lt/situacijos/svarbi-informacija-draudejams-gyventojams-covid-19

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

to Taip

o tos kvarco lempos padeda sioje situacijoje,jai daiktus su ja pasvitinus ar padetu?

Taip

Ultraavioletiniai spinduliai, saulės spinduliai turėtų pagerinti situaciją, gaila, kad iš gydymo įstaigų palatų dingo bakteriocidinės lempos, liko tik kenksmingos dezinfekuojančios medžiagos.

sns

ydomu o jai pasvitinus daiktus su kvarco lempa ar taptu sterilus?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS