V. Čmilytė-Nielsen sveikina jaunimą: linkiu nesustoti daryti gerus darbus | Diena.lt

V. ČMILYTĖ-NIELSEN SVEIKINA JAUNIMĄ: LINKIU NESUSTOTI DARYTI GERUS DARBUS

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, sveikindama Lietuvos jaunimą su penktadienį minima Tarptautine jaunimo diena, linki nesustoti daryti gerus darbus, mokytis ir siekti savo svajonių.

„Kiekviena jūsų karta mūsų valstybei sukuria vis daugiau galimybių, ir mes visi kartu rūpinamės Lietuvos ateitimi. Su jūsų diena! Su Lietuvos ir Europos jaunimo metais!“ – sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Savo sveikinime ji padėkojo nevyriausybinėms jaunimo organizacijoms ir savanoriams.

„Dažnai, ypač pastaruoju metu, susitinku su įvairioms organizacijoms vadovaujančiais ir atstovaujančiais jaunais žmonėmis, moksleiviais ir studentais iš Lietuvos ir kitų šalių. Matau, kokie jie aktyvūs, pilietiški ir drąsūs. Pandemijos, Lukašenkos hibridinės atakos metu ir dabar, kai vyksta Putino karas Ukrainoje, nedvejodami padeda tiems, kam pagalbos labiausiai reikia, ir, žinoma, valstybei. Ačiū nevyriausybinėms jūsų organizacijoms ir savanoriams! – padėkojo V. Čmilytė-Nielsen.

Pasak jos,  2022-ieji ypatingi tuo, kad ir Seimas, ir Europos Parlamentas juos paskelbė Jaunimo metais. Todėl jiems pažymėti vyksta daugybė renginių – nuo parodų, konkursų iki tarptautinių forumų, karjeros planavimo dienų, regionų ir savivaldos stiprinimo iniciatyvų. Parlamento vadovė linki jaunimui juose aktyviai dalyvauti, naudotis galimybėmis plėsti akiratį ir kaupti vertingą patirtį.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

jaunimas

o kgbistu isgaudymas geras darbas skaitosi?

Slykstu

Korumpuota vista ta Cmilyte kaip ir jos draugelis Masiulis, kuri ji taip gyne.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS