V. Pranckietis aiškinasi dėl profesoriaus laipsnio | Diena.lt

V. PRANCKIETIS AIŠKINASI DĖL PROFESORIAUS LAIPSNIO

  • 14

Buvęs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis priverstas aiškintis, ar teisėtai prieš Seimo rinkimus rinkėjams pristatė profesoriumi, praneša LNK žinių tarnyba.

 

 

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) gavo anonimo skundą, anot kurio, V. Pranckietis klaidino rinkėjus.

V. Pranckietis visai Lietuvai tapo žinomas 2016 metais. Išrinktas į Seimą, jis tapo Seimo pirmininku. „Valstiečiai“ jį pristatė kaip žinomą mokslininką, profesorių.

„Ramūnas Karbauskis ir visi kiti jo bendražygiai jį vadino profesoriumi“, – teigia Seimo narys Eugenijus Gentvilas.

Dabar R.Karbauskis sako taip: „ Ne tiek mes šį vardą naudojome, kiek jis pats. Mes nežinome, kodėl žmogus save vadina profesoriumi“.

O pats V. Pranckietis sako, kad iš jo bandoma pasityčioti.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

Arūnas

Jis ne profesorius - jis IŠVERSTASKŪRIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ar ne del tokiu sedime si knoj

IS GRYBAUSKAITES MOKSLINIO DARBO 1990M .SI ATSIPRASANT MOKSLINYKE ,PATVIRTINO NET SEPTYNI SLAPTI SOVIETINIAI PROFESORIAI IR DAR 1993M KAI LIETUVA JAU BUVO LAISVA..Po karo situacija zenkliai keiciasi. Reforma vykdoma arsios klasiu kovos salygomis iki 1948 m.

DAR YRA TOKS VIENAS PROPIEEEEEESORIUS

TSKP CK atsakingas darbuotojo Grigorijus Grigorjivecius Kvasovo. Vieno susitikimo metu as buvau pas ji namuose, jis sako: Klausyk, o tu zinai toki Lansbergi?. Tada jis buvo visai nezinomas. As sakau, kad nieko apie ji nezinau, bet zinau teva ir papasakojau, kas toks jo tevas. Kad KGB darbuotojas, kuris puikiai tarnavo, turi savo nuopelnu ir pan. Jis man sako: O-o-o, tada aisku, kodel si organizacija taip mus spaudzia, kad jam suteikti profesoriaus varda. Todel, kad del ko jam duoti. Jis buvo mokslo kandidatas. Jokiu isleistu darbu nebuvo. Visiems buvo labai neaisku, kaip cia taip jis gavo profesoriaus varda. Tai ypatingu autoritetu mokslininku tarpe nuo Sajudzio memento Landsbergis nebuvo? - Taip, jis daugiau buvo panasus i menininku bohemos atstova, buvo pianistas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS