Per Velykas pravers skėtis, galimas ir škvalas | Diena.lt

PER VELYKAS PRAVERS SKĖTIS, GALIMAS IR ŠKVALAS

  • 0

Sinoptikai praneša, kokių orų galima tikėtis per šv. Velykas.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, sekmadienį, pirmąją Velykų dieną, malonius saulės spindulius jau slėps pilki debesys, pūs silpnas, nepastovios krypties vėjas. Nakties metu be žymesnių kritulių, temperatūra svyruos tarp 2–7 laipsnių šilumos. Dieną daug kur galimas trumpas lietus, bus gaiviau. Vilniuje ir Kaune temperatūra sieks 12 laipsnių šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir pajūryje bus apie 9–10 laipsnių šilumos.

Pirmąją Velykų dieną kai kuriose šalies dalyse galima tikėtis ir škvalo.

Pirmadienį, antrąją Velykų dieną, vyraus nepastovus debesuotumas. Naktį kai kur dar galimas vienas kitas lašas lietaus, temperatūra svyruos tarp 1–5 laipsnių šilumos. Dieną sustiprės pietryčių krypties vėjas, bus truputį šilčiau nei sekmadienį, apie 15–17 laipsnių šilumos.

Pagal dabartinius duomenis, per kitas paras, tikėtina, vėl įsivyraus gražūs ir šilti orai.

„Orai ir klimatas Lietuvoje“ praneša, kad Lietuvoje labai aiškiai matomas lietaus trūkumas: „Didesnėje šalies dalyje žymesnio lietaus nebuvo nuo kovo pabaigos. Šis balandis savo sausumu primena 2009 ar 2014 metus.“

Tačiau, pasak sinoptikų, sausas balandis ar jo dalis dar nėra sausos vasaros ženklas. Tai patvirtina stebėjimai iš minėtų metų.

 

„Facebook“ nuotr.

Gairės: Velykos, orai, pavasaris
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS