Dėl nemokamų burtų - pusė dienos laukimo | Diena.lt

DĖL NEMOKAMŲ BURTŲ - PUSĖ DIENOS LAUKIMO

Penkias valandos eilėje vieną dieną, ne ką mažiau – kitą. Būrėjų pranašystes norinčios išgirsti merginos tikino sugaišto laiko nesigailinčios.

Būrėjos neįprastoje vietoje

Kad ir kiek būtų būrimų, pranašysčių skeptikų, visais laikais atsiranda norinčių pabandyti bent akies krašteliu žvilgtelti į savo ateitį ar bandančių atspėti, kokios antgamtinės jėgos lemia jų charakterį ar likimą. Apie būrėjas dažniausiai sužinoma iš lūpų į lūpas, o kai kurios netgi nepriima be rekomendacijų. Toks amatas reikalauja sukurti paslaptingumo aurą.

Prekybos centras "Ozas" nusprendė sulaužyti šį įvaizdį – būrėjas iš delno, Taro kortomis ir numerologę pakvietė padirbėti tiesiog tarp parduotuvių pastatytose palapinėse, o užeiti pas jas galėjo bet kas. Įeini į vidų – už stalo sėdi lyg bet kuri parduotuvės ar biuro darbuotoja atrodanti moteris, dega žvakės, tačiau fone girdi prekybos centro šurmulį.

Mistikos – maža, bet susidomėjusių atsirado nemažai. Ir ne tokių, kurie nusprendė atsitiktinai papramogauti vaikščiodami po parduotuves – žmonės susėdę ant suoliukų prieš palapines kantriai laukė po keletą valandų.

Iš eilės nesitraukė

Daug pinigų prekybos centre būrimų gerbėjai nepaliko – laukiantys itin lėtai judančioje eilėje nenorėjo net trumpam palikti savo vietos. "Išbandžiau visus būrimus, vakar penkias valandas laukiau, kol išbūrė iš delno, šiandien buvau pas numerologę ir būriausi Taro kortomis. Buvo labai įdomu, viską teisingai pasakė, kas buvo, kaip yra, pasakojo ir kas bus. Kiti žmonės irgi sakė, kad labai patenkinti", – gyrė būrėjas su draugėmis atėjusi moksleivė Viktorija Rybelytė.

Kantriai eilėje sėdinčios merginos tikino laiko laukdamos neleidusios parduotuvėse –  nuėjusios į šalį bijojo praleisti savo eilę. Pirmadienio popietę eilėje laukė apie 30 merginų ir moterų, daugiausia, moksleivių ir studenčių. "Tačiau vakar buvo ir vyrų, net stebėjomės, kad irgi laukė kantriai po kelias valandas", – pasakojo antrą dieną prekybos centre leidžianti V.Rybelytė, džiaugdamasi, kad jai būrėjos išpranašavo gerus ateinančius metus.

Susidomėjimas nustebino

Toks susidomėjimas akcija nustebino ir pačius jos organizatorius. "Po Naujųjų startavusi astrologinė savaitė pranoko mūsų lūkesčius. Mes tikėjomės, kad žmonėms galimybė sužinoti, kas jų laukia šiais metais ir ką metai žada kiekvienam asmeniškai, sulauks susidomėjimo. Tačiau toks aktyvumas, kokį matome jau pirmomis dienomis, maloniai nustebino – nuolat prie trijų būrėjų stoviniuoja ir savo ateitį nori sužinoti ne mažiau kaip 20-30 žmonių. Įdomu tai, kad burtai, pasirodo, yra vienodai svarbūs ir moterims, ir vyrams", – sakė prekybos ir pramogų centro "Ozas" vadovė Inga Navickaitė.

"Džiaugiamės, kad šiuos naujus metus pradėjome ne tik su pasiūlymu savo lankytojams apsipirkti, bet ir suteikėme jiems galimybę išsiburti, sužinoti savo ateitį. Tai rodo, kad žmonėms ateities spėjimai yra aktualūs. Be abejo, šiuo taupymo metu taip pat labai svarbu ir tai, kad ši galimybė yra už dyką", – kalbėjo ji.

Būrėjos prekybos centre "Ozas" lankytojų lauks iki sausio 10 dienos.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS