Naują dainą pristatanti Jurga skelbia apie geriausių dainų albumo išleidimą | Diena.lt

NAUJĄ DAINĄ PRISTATANTI JURGA SKELBIA APIE GERIAUSIŲ DAINŲ ALBUMO IŠLEIDIMĄ

  • 2

Prieš kelias savaites kartu su Igoriu Kofu įrašytą singlą „Ten, kur tu“ išleidusi Jurga atskleidžia, kad šį mėnesį pasirodys ir jos geriausių dainų albumas. Kompaktinėje plokštelėje „Ten, kur tu - Geriausios dainos“ iš viso bus 21 kūrinys iš šešių studijinių Jurgos albumų ir šiemet išleisti singlai „Be žodžių“, „Dance“ ir „Ten, kur tu“.

Naujasis Jurgos kūrinys jau debiutavo radijo stočių topuose. Šiandien dainininkė dalinasi „Ten, kur tu“ vaizdo klipu su dainos žodžiais, kurį sukūrė režisierius Danielius Buckus.

Originaliai daina „Ten, kur tu“ buvo įrašyta 2015 metų Jurgos albume „Giliai vandeny“, o šiemet šio kūrinio naują versiją, kuri ir tapo radijo singlu, sukūrė I. Kofas. Tai ne pirmas kartas, kai grupės „Lemon Joy“ lyderis prisideda prie Jurgos muzikos – 2006 metais jis aranžavo ir dainos „Aš esu tiktai jei tu esi“ radijo versiją.

 

 

Naujausiame single „Ten, kur tu“ galima išgirsti ir Igorio balsą kūrinio pabaigoje švelniai pritariant Jurgai. „Tai – daina su pasakiška erdve, – sako I. Kofas. –Stengiausi palikti jos nostalgišką nuotaiką. Tiesiog įsimylėjau šią dainą ir esu labai patenkintas darbu ir rezultatu.“

Dainą „Ten, kur tu“ jau galima rasti visose skaitmeninėse muzikos platformose, o mėnesio pabaigoje – ir Jurgos geriausių dainų albume.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Stasys

Aha ,lietuviu dainos paskutiniu kaip graudzios giesmes ,,sudauzytos sirdys ,sutrintos kepenys ,jau laidotuviu giesmes daug linksmesnes , nelaimingas gyvenimas .o viena girdejau net uztrauke tiesiai ,,as noriu su tavim miegotiiii,,!Arba kai sukuria kokia blevyzga ,tai geda ir klausytis.

Vaikams?

Trupineli, gabaleli

SUSIJUSIOS NAUJIENOS