Rinkėjai Prezidentu dar nenusivylė | Diena.lt

RINKĖJAI PREZIDENTU DAR NENUSIVYLĖ

Jau suėjo daugiau nei mėnuo, kai buvo inauguruotas Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Pirmuosius šalies vadovo darbus klaipėdiečiai vertina gana palankiai, į jį deda daug vilčių ir tikisi, kad neteks nusivilti.

Marijona

Prezidentą vertinu labai gerai. Man viskas patinka, ką jis daro. Vyras jaunas, turi šeimą, tvarkingas. Balsavau už jį. Tikiuosi, kad jam valdant mūsų visų gyvenimas pagerės.

Ričardas

Tiesą sakant, man Dalia Grybauskaitė irgi patiko. G.Nausėda man taip pat prie širdies. Tik matau, kad mūsų Prezidentui yra sunku. O bendradarbiauti su Vyriausybe ir Seimu reikia, tai jis sėkmingai ir daro.

Jaunius

Ką manau apie Prezidento veiklą? Kol kas matau tik viešųjų ryšių akciją. Jei taip bus ir toliau, turėsime D.Grybauskaitės variantą – viešųjų ryšių produktą. Tačiau reikia dar palaukti, kol kojas apšils. Prisiminus, kaip D.Grybauskaitė Jungtinių Tautų Asamblėjoje pustuštei salei kalbėjo apie "Zapad" pratybas, tai čia irgi ne pasiekimai užsienio politikoje. Naujasis Prezidentas pagaliau turi atsakyti į daugelį klausimų – visų pirma, apie politinį kalinį "numeris vienas" – Algirdą Paleckį. Ką reiškia visa ta istorija? Klausimų kyla ir dėl teisėjų, kurie dabar turėtų būti atleisti. Ar tai nėra politinis susidorojimas ir įbauginimas kitų, kad jie dirbtų taip, kaip reikia, ir paklustų, kam reikia. Klausimų labai daug ir prezidentas turėtų į juos atsakyti visuomenei. Ekonomistai dabar įspėja, kad artėja nauja ekonominė krizė. Klausimas Prezidentui, o kur pasiruošimas tai krizei? Pastebima, kad Lietuvoje atsirado daug veltėdžių, kurie neprisideda prie bendros gerovės, o nori gauti dideles pensijas. Tą problemą Prezidentas taip pat turėtų kelti. Dar vienas skaudus akcentas – užsienio teisėsauga atskleidė, kad Lietuvoje klesti pedofilija ir vaikų pornografiniai filmai kuriami pas mus. Kodėl visi tyli? Juk tai yra baisus nusikaltimas. Prezidentas taip pat turi padėti rasti atsakymą.

Jelena

Labai gaila, per rinkimus nebalsavau, tuo metu buvau išvykusi, bet labai džiaugiuosi naujuoju Lietuvos Prezidentu. Jis toks protingas, apmąstantis savo žodžius ir veiksmus, labai rimtas, ramus, nuosaikus. Matyti, geras šeimos žmogus, akivaizdu, kad gerbia savo žmoną, o tai labai svarbu. Kai valstybę valdo vyrai, kurie myli savo šeimą, galima tikėtis, jog ir šalyje bus taika ir ramybė. Jis man labai patinka, jis šaunuolis.

Tomas

Jau daugiau nei mėnuo G.Nausėda eina naujas pareigas? Gerai vertinu jo darbus, nors nelabai jo ir girdėti. Tiesa, buvo čia kartą atvykęs į Klaipėdą, ir viskas. Suprantu, kad jis visos Lietuvos, ne tik Klaipėdos vadovas. Jei atvirai, naujienų per daug neseku.

Rasa

Po mėnesio dar negalima nieko vertinti. Prezidentas su žmonėmis bendrauja, nesislapsto, bet vertinimams mėnuo per trumpas laikas. Šiaip Prezidentas man patinka.

GALERIJA

  • Jaunius
  • Marijona
  • Ričardas
  • Rasa
  • Jelena
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

zenonas išpriekulis

Savo nuomonę išreikšiu po 100-dienio.

Jai greit

priveś Afrikos,nusivils.

tulpes@lrpk.lt

Tai , kad LANSBIRKINE sudasklaida dar neparase nei vieno neigiamo straipsnio
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS