Kuo daugiau Amerikos! | Diena.lt

KUO DAUGIAU AMERIKOS!

Dabar pats metas pagaliau visiems laikams ištrinti tą sovietinę praeitį, kuri vis dar vaiposi naivių mūsų žmonių galvose.

Jeigu jau įstatymu yra uždrausta sovietinė simbolika, kodėl iki šiol pageidavimų eteriuose vis dar čiurlena tarybinių laikų estrados atmata? Visokios nerijos, nemunų žiburiai, povilaičiai, gorbulskiai, "grojame žemdirbiams", "kolektyvai", "seklytėlės" ir "pas karvių su viedrais tekina" turėtų būti eliminuoti iš viešumos.

Visą utėlėtą bolševikinį marą turi kuo greičiau pakeisti civilizacija.

Laikas sukurti nepakantumo terpę bet kokioms sovietinės praeities apraiškoms ir pasistengti, kad atvykę mūsų ginti amerikiečiai Lietuvoje jaustųsi kaip namuose.

Laikas sukurti nepakantumo terpę bet kokioms sovietinės praeities apraiškoms ir pasistengti, kad atvykę mūsų ginti amerikiečiai Lietuvoje jaustųsi kaip namuose. Pradžiai kiekvieną savaitę čia turėtų koncertuoti anglosaksų grupės, pradedant "Aerosmith", "Heart", "Toto" ir baigiant "Steel Panther". Tokie sovietizmo amarai, kurie niekindami Vakarus rėkia, esą "Iron Maiden" baugina vaikus, turėtų būti prilyginti tautos priešams, o tie mūsų atlikėjai, kurie dainuoja angliškai, turi susilaukti valstybės paramos.

Kiekviename mieste visur, kur tik įmanoma, privalėtų plevėsuoti ne tik ES, bet JAV ir NATO vėliavos. Vyriausybė turėtų pasirūpinti, kad JAV, NATO taptų pagrindiniai reklamos objektai fizinėse erdvėse ir žiniasklaidoje.

Kas pasakys, kodėl iki šiol nėra retransliuojamas nė vienas JAV ir ES šalių televizijos kanalas? Kokiu tikslu mūsų TV vis dar rodo tiek daug rusofašistinių filmų, o amerikietiškų – per mažai? Kodėl lig šiol spaudos kioskai buvo pilni žurnalų ir kitos toksinės produkcijos iš Rusijos ir Baltarusijos? Dabar, kai ji pagaliau išmėžta, laikas užpildyti vakuumą leidiniais iš JAV ir ES. Kaip pas mus šiandien nusipirkti "Playboy" arba "Penthouse"? Nėra!

Lietuvai reikia ir kuo daugiau kavinių ir restoranų pavadinimų anglų kalba. Mūsų vykdomojoje valdžioje neturi likti nė vieno sovietinio šmikio, nemokančio angliškai. Reikia kuo daugiau prekių normaliais pavadinimais, pakaks tų "tarybinių dešrelių" ir "tarybinių batonų". Metas visa tai versti į konteinerį.

P.S. Kodėl aršiausiai siekiančių užtverti tranzitą į Kaliningradą patriotų pavardės – nelabai lietuviškos?

Rašyti komentarą
Komentarai (43)

5 kolona

kiek Judo auksinių ar medinių gauni iš rusijos,pociau

Klpd.

jei kalbat apie šio str. autorių tai manau giliai klystat(aš juo seiniai domiuosi..;D). Pocius yra geras ,,fruktas" kuriam savos tiesos ir ,,vrednumas"yra tas pats kaip prigimimas. Nemanau kad rusai padarytų jš savo ,,ruporu":D) Na gal ir tarnautų jiems ale-bet-tačiau, tik kaip ir dabar kai laikas nuo laiko vis ,,įgnybia"valstybininkų diktatūrai į sub ine:D) O toki kaip jūs tai stopudow pirmieji lėktų ne tik tarnaut bet ir Pocių skūst:D)

nu jo

Jei rusai ateitu i Lietuva,tai sitas padugne greitai rastu darbo.Cia toks dar neuzaktyvuotas Paleckio bendrazygis,tyliai,atsargiai griauziantis Lietuvos valstybes pamatus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS