„Apple“ sumokės iki 500 mln. dolerių už tyčinį „iPhone“ lėtinimą | Diena.lt

„APPLE“ SUMOKĖS IKI 500 MLN. DOLERIŲ UŽ TYČINĮ „IPHONE“ LĖTINIMĄ

JAV technologijų milžinė „Apple“ sutiko sumokėti iki 500 mln. dolerių byloje, kurioje bendrovė kaltinama lėtinus senesnius „iPhone“ telefonų modelius.

Siūlomame susitarime tarp „Apple“ ir ieškovų numatoma, kad bendrovė kiekvienam kai kurių „iPhone“ modelių savininkui sumokės vidutiniškai 25 dolerius už paveiktą įrenginį, sakoma dokumentuose, pateiktuose Kalifornijos valstijos San Chosė apygardos teismui.

Preliminarų taikos susitarimą dar turės patvirtinti teismas.

„Apple“ sutiko sumokėti mažiausiai 310 mln., tačiau ne daugiau nei 500 mln. dolerių „iPhone 6“, „6s“ ir „7“ modelių savininkams, tačiau bendrovė pabrėžė, kad sutikimas nereiškia kaltės pripažinimo.

Taikos susitarimu bus užbaigtas 2017 m. prasidėjęs bylinėjimasis, kai dalis „Apple“ klientų pastebėjo, kad senesni telefonai po programinės įrangos atnaujinimo pradėjo veikti kur kas lėčiau.

Atlikti tyrimai parodė, kad „iPhone“ procesoriaus sparta sumažėjo po programinės įrangos atnaujinimo. Telefonų savininkai tvirtino, kad taip jie buvo nesąžiningai skatinami pirkti naujus telefonus.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

to

po kokio "update", po 60 k km. 100k km ar 150k km aptaranavimo auto trauka dingo, jei ji nuo pat pradziu buvo tokia pati? Aisku per 7m ir daugiau vis nubyra kazkiek tu arkliu Bent kiek daugiau pacipinus ir daug vazinejent "saibomis eina" greiciu deze. Kelk naujoms progarmismskai kaip nori vw grupes, bmw ir kitoms auto kur buvo turbo duobe ten ir lieka. Kazkaip fanboy su relalybe nesusitaikai.

nu tokiu principu

gali ir wv, opel, nissan ir beveik visus gamintojus paduoti į teismą už variklių galios sumažinimą kompiuteriškai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS