Baltieji rūmai: D. Trumpo psichika nebus tikrinama | Diena.lt

BALTIEJI RŪMAI: D. TRUMPO PSICHIKA NEBUS TIKRINAMA

  • 1

Per JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) planinį sveikatos patikrinimą, įvyksiantį šią savaitę, jo psichikos būklė nebus tiriama, pirmadienį paskelbė Baltieji rūmai, kylant klausimų dėl valstybės vadovo tinkamumo eiti pareigas.

Į klausimus, ar psichikos tyrimas bus prezidento sveikatos patikrinimo dalis, Baltųjų rūmų atstovas Hoganas Gidley (Hoganas Gidlis) atsakė lakoniškai: „Ne.“

„Jis sveikas kaip jautis“, – H. Gidley sakė žurnalistams prezidentiniame lėktuve.

71 metų D. Trumpas penktadienį bus apžiūrėtas Walterio Reedo (Volterio Rido) karinėje ligoninėje Vašingtono priemiestyje. Patikrinimo rezultatai bus viešai paskelbti.

Per 2016 metų prezidento rinkimų kampaniją D. Trumpas paskelbė savo ilgamečio gydytojo Haroldo Bornsteino laišką, kuriame sakoma, kad tuomečio kandidato „fizinė būklė yra puiki“.

H. Bornsteinas ir anksčiau yra žarstęs liaupsių D. Trumpo sveikatai: 2015 metais medikas teigė, kad šis veikėjas būtų „sveikiausias asmuo, kada nors išrinktas prezidentu“.

Praeitą savaitę išleistoje skandalingoje knygoje keliama abejonių dėl prezidento psichikos. Atsakydamas į tuos įtarimus D. Trumpas savaitgalį per „Twitter“ pareiškė esąs „labai stabilus genijus“ ir „iš tikrųjų nuovokus“.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

O

reiketu tai padaryti. Suzinotu tiek apie ta jauti ......

SUSIJUSIOS NAUJIENOS