Bin Ladeną nukovęs JAV karys įkliuvo girtas prie vairo | Diena.lt

BIN LADENĄ NUKOVĘS JAV KARYS ĮKLIUVO GIRTAS PRIE VAIRO

  • 1

Buvęs JAV karinio laivyno specialiųjų pajėgų (Navy SEAL) narys, teigęs, kad velionis džihadistų tinklo „al Qaeda“ vadeiva Osama bin Ladenas žuvo nuo jo šūvių, penktadienį buvo suimtas dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio, kai policija jį rado miegantį automobilyje, stovinčiame prie vienos parduotuvės Montanos valstijos mieste, kur jis gyvena.

Parduotuvės pirkėjai iškvietė policiją apie 2 val. 30 min. vietos (11 val. 30 min. Lietuvos) laiku , pamatę vyrą, kuris buvo užmigęs prie vairo automobilyje įjungtu varikliu, sakė Bjuto-Silver Bou apygardos šerifo pavaduotojas George'as Skuletichius (Džordžas Skuletičius). Vienas pareigūnas tą vyrą pažadino, išsiaiškino, kad jis yra Robertas O'Neillas (Robertas O'Nilas) ir pastebėjo, kad jis keistai elgiasi.

R.O'Neillas neigė vartojęs alkoholį ir pateikė įvairių versijų, kur jis lankėsi, sakė G.Skuletichius. Vairuotojas neišlaikė preliminaraus blaivumo patikrinimo, bet atsisakė leisti, kad jam būtų nustatytas alkoholio kiekis kraujyje, dėl to buvo apkaltinas vairavimu apsvaigus nuo alkoholio, pridūrė pareigūnas.

Areštinės dokumentai rodo, kad R.O'Neillas buvo paleistas, kai sumokėjo 685 dolerių užstatą. Šis areštas jam buvo pirmasis.

Su pačiu R.O'Neillu susisiekti kol kas nepavyko. Kol kas neaišku, ar jis nusisamdė advokatą.

R.O'Neillas prieš dvejus metus pradėjo viešai kalbėti apie savo vaidmenį per 2011-aisiais surengtą reidą prieš O.bin Ladeną Pakistane. 2014-aisiais duodamas interviu naujienų agentūrai „The Associated Press“, jis sakė, kad Amerikos visuomenė turi teisę sužinoti daugiau, kaip buvo nukautas „al Qaeda“ aukščiausiasis lyderis.

Pentagono pareigūnai anksčiau sakė, kad neaišku, nuo kieno šūvių žuvo O.bin Ladenas.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

kagi

tai akivaizdus kapitalistines /demokratijos/ pvz. kai uz pinigus paleidziami i laisve betkas kad ir banditas o jei neturi pinigu reiskia nemoki vogti ir privalai kenteti tai ir visa tiesa uztat valdzioje ir sedi iteisinti nusikalteliai ir kol bus tokie tai karai niekados nesibaigs nes tai ju tikslas daryti pasauly sumaisti kad lengviau butu galima isnaudoti

SUSIJUSIOS NAUJIENOS