B. Johnsonas susituokė per „slaptą ceremoniją“ | Diena.lt

B. JOHNSONAS SUSITUOKĖ PER „SLAPTĄ CEREMONIJĄ“

  • 11

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) šį savaitgalį susituokė su savo sužadėtine Carrie Symonds (Keri Saimonds), sekmadienį pranešė premjero biuras, patvirtinęs žiniasklaidos pranešimus apie „slaptą ceremoniją“.

B. Johnsonas yra antrasis vestuves šiame poste surengęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas po Roberto Jenkinsono (Roberto Dženkinsono), susituokusio 1822 metais.

„Ministras pirmininkas ir ponia Symonds susituokė vakar popietę per nedidelę ceremoniją Vestminsterio katedroje“, – pranešė Dauningo gatvės atstovas spaudai.

„Pora savo vestuves su šeima ir draugais atšvęs kitą vasarą.“

Laikraščiai „The Mail on Sunday“ ir „The Sun“ pirmieji pranešė, kad savo spalvingu asmeniniu gyvenimu garsėjantis 56 metų B. Johnsonas susituokė su 33 metų C. Symonds katalikiškoje Vestminsterio katedroje, kur susirinko jųdviejų artimi draugai ir šeimos.

Pora savo vestuves su šeima ir draugais atšvęs kitą vasarą.

Žinia apie vestuves buvo netikėta, nes anksčiau šią savaitę buvo skelbta, jog pora išsiuntinėjo pranešimus apie planuojamas vestuves su prašymu „rezervuoti datą“ kitų metų liepos 30 dieną,

B. Johnsonas ir C. Symonds iš pradžių planavo susituokti 2020 metais, tačiau dėl pandemijos šiuos planus teko atidėti.

Pora susižadėjo 2019 metų gruodį, o pernai balandį C. Symonds pagimdė poros sūnų Wilfredą (Vilfredą).

Sekmadienį, kai žinia apie vestuves buvo oficialiai patvirtinta, premjero kolegos politikai ėmė siųsti sveikinimus.

„Manau, tai nuostabu, kad jie vienas kitam davė santuokos įžadus“, – televizijai „Sky News“ pareiškė šalies imunizavimo kampaniją prižiūrintis ministras Nadhimas Zahawi (Nazimas Zahavis).

Trečioji santuoka

„The Mail on Sunday“ duomenimis, šeštadienio ceremonijoje dalyvavo apie 30 svečių – daugiausia, kiek šiuo metu yra leidžiama pagal taisykles, kurios buvo nustatytos dėl koronaviruso pandemijos. Pasak leidinio, visi jie gavo kvietimus paskutinę minutę.

Laikraščio šaltinių teigimu, Dauningo gatvės patarėjai apie vestuves nebuvo informuoti.

Pasak leidinio, C. Symonds į ceremoniją atvyko limuzinu. Ji dėvėjo „pribloškiančią ilgą baltą suknelę“, bet nusprendė nesegėti nuometo.

Kaip buvo apsirengęs B. Johnsonas, liūdnai pagarsėjęs savo neretai netvarkinga išvaizda, laikraštis nepranešė.

B. Johnsonas anksčiau buvo dukart vedęs. Su antrąja žmona teisininke Marina Wheeler (Marina Viler), su kuria išsiskyrė 2018 metais, jis susilaukė keturių atžalų,  Oficialiai jo skyrybų procesas baigėsi tik praėjusių metų lapkritį.

Taip pat pranešama, kad B. Johnsonas turi dar vieną nesantuokinę dukterį.

Po rinkimų 2019 metais B. Johnsonas tapo pirmuoju britų premjeru, persikėlusiu į Dauningo gatvę su drauge, o ne sutuoktine.

C. Symonds, buvusi Konservatorių partijos komunikacijos vadovė, poros sūnų pagimdė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai B. Johnsonas išėjo iš intensyvios terapijos skyriaus, kur gydėsi susirgęs sunkia koronaviruso forma.

Neseniai pora atsidūrė skandalo centre dėl brangiai kainavusios premjero rezidencijos Dauningo gatvėje remonto. Šiuo metu atliekamas tyrimas dėl įtarimų, kad šiam tikslui panaudotos vieno Torių partijos finansinio rėmėjo lėšos nebuvo tinkamai deklaruotos.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Žmogai

Ne vergas tvarkai

Patologinis melagis

Antraste turejo buti : Sustuoke Patologinis melagis

:)

Tėvalis su dukrele...:)))))
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS