Buvęs JAV valstybės sekretorius M. Pompeo dirbs „Fox News“ | Diena.lt

BUVĘS JAV VALSTYBĖS SEKRETORIUS M. POMPEO DIRBS „FOX NEWS“

Buvęs JAV valstybės sekretorius Mike'as Pompeo (Maikas Pompėjas), dirbęs ankstesnio prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) administracijoje, jungiasi prie konservatyvios pakraipos televizijos „Fox News“ komandos, ketvirtadienį pranešė šis naujienų kanalas.

„Ketinu pateikti žiūrovams atvirą, pragmatišką požiūrį į geopolitiką, tarptautinius santykius ir „Pirmiausia – Amerika“ politiką, padėjusią nustatyti kursą  beprecedentei Amerikos gerovei ir saugumui užtikrinti“, – „Fox News“ išplatintame pareiškime nurodė M. Pompeo. 

„Mike'as Pompeo yra vienas iš geriausiai žinomų ir gerbiamų balsų užsienio politikos ir nacionalinio saugumo klausimais, – sakė  „Fox News Media“ vadovė Suzanne Scott (Siuzan Skot). – Nekantrauju pamatyti jo indėlį skirtingose mūsų platformose, jam dalijantis su milijonais mūsų žiūrovų savo išskirtiniu požiūriu.“

M. Pompeo 2018 metų balandį valstybės sekretoriaus poste pakeitė Rexą Tillersoną (Reksą Tilersoną) ir ėjo šias pareigas iki D. Trumpo kadencijos pabaigos šių metų sausį.  Anksčiau jis dirbo Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) direktoriumi ir buvo Kongreso narys.

Neseniai M. Pompeo prisijungė prie raginimų Jungtinėms Valstijoms boikotuoti 2022 metų Pekino žiemos olimpines žaidynes, o ekspertų parengtą ataskaitą apie pandeminio koronaviruso kilmę pavadino „apgaule“ ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) bei Kinijos komunistų partijos „dezinformacijos kampanijos“ dalimi.

M. Pompeo stovėjo D. Trumpo administracijos priešpriešos su Kinija priešakinėje linijoje.

Pastaraisiais mėnesiais „Fox News“ įdarbino virtinę D. Trumpo aplinkos žmonių, įskaitant jo marčią ir rinkimų kampanijos patarėją Larą Trump (Larą Tramp) ir buvusią Baltųjų rūmų atstovę spaudai Kayleigh McEnany (Keili Makenani).

Šis kabelinės televizijos tinklas pateko į kontroversijų sūkurį dėl melagingų D. Trumpo kalbų apie balsų klastojimą per 2020 metų prezidento rinkimus. Balsavimo mašinų gamintoja „Dominion“ pateikė „Fox News“ daugiau nei milijardo JAV dolerių ieškinį dėl šmeižto už tvirtinimus, esą bendrovė susijusi su balsų klastojimu.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Gėda represiniam režimui

Pompeo visada buvo propagandos ir melo skleidėjas. Todėl jis pritaps melo ir propagandos irštvoje Fox ..., nieko keisti nereiks.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS