Buvusi D. Trumpo žmona ragina jį pripažinti pralaimėjimą rinkimuose | Diena.lt

BUVUSI D. TRUMPO ŽMONA RAGINA JĮ PRIPAŽINTI PRALAIMĖJIMĄ RINKIMUOSE

Buvusi Donaldo Trumpo žmona Ivana Trump paragino JAV prezidentą pripažinti savo pralaimėjimą rinkimuose.

„Jis turi nueiti ir pasakyti, kad pralaimėjo. Tačiau jis nekenčia pralaimėti, neabejoju tuo, – sakė 71-erių Ivana žurnalui „People“. (...) jis kovos, kovos ir dar kartą kovos“.

I. Trump sakė, kad buvęs jos vyras „neturi kito pasirinkimo“, kaip tik pripažinti pralaimėjimą. „Jei pralaimėjo, tai pralaimėjo. Jis turi daug pinigų ir vietų, kur gali keliauti, gyventi ir mėgautis savo gyvenimu“, - kalbėjo moteris. Ji teigė spėjanti, kad D. Trumpas kraustysis į Floridą. „Jis keliaus į Palm Byčą, žais golfą ir gyvens įprastą gyvenimą. Tai geriausia galimybė jam“, – tęsė I. Trump.

Ji prisipažino, kad ją nervina visas šitas reikalas. „Aš tik noriu, kad viskas baigtųsi – nesvarbu, kaip. Man tikrai tas pats“, – dėstė I. Trump.

Jos trims vaikams – Ericui, Donaldui jaunesniajam ir Ivankai esą einasi „gerai“. Tačiau ji norėtų, kad ir jie galėtų gyventi įprastą, o „ne šitą Vašingtono gyvenimą“.

Jos vaikams patiko laikas su tėvu Vašingtone, kalbėjo I. Trump. „Bet dabar tai, dėkui Dievui, baigėsi. Nežinau, ką jie pirmiausiai darysis“, – atviravo moteris.

1949-aisiais tuometinėje Čekoslovakijoje gimusi verslininkė, kuri yra dirbusi ir modeliu, su D. Trumpu santuokoje gyveno 1977-1992 metais.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Mananti

Labai nepatiko buvusio prezidento pasipūtimas ir arogancija,jis visai netiko būti prezidentu,taip aš manau.

Duokite man vandens

Wow kokia ji. Visiskai kaip Ivanka. Net supykino, net negaliu.

buvusi susireiksminusi,wau

Buvusi! Dabar ji -niekas,,tik vaiku motina. Bet ,kuomet ivykiai nemalonus D.Trump--tai visos plerzos lenda I viesuma,lyg jos yra kam idomios?! taip ,,kaip pletkininkes ir intrigantes.pliurpia nesamones.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS