D. Trumpas svarsto galimybes dalyvauti Pergalės dienos parade Maskvoje | Diena.lt

D. TRUMPAS SVARSTO GALIMYBES DALYVAUTI PERGALĖS DIENOS PARADE MASKVOJE

  • 5

JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donadas Trampas) penktadienį neatmetė galimybės kitais metais dalyvauti Pergalės dienos parade Maskvoje.

„Trumpas šį rytą žurnalistams sakė, kad svarsto galimybes gegužę nuvykti į Maskvą“, – pranešė amerikiečių televizija CNN.

„Buvau pakviestas ir apie tai galvoju; tai vyks per patį [priešrinkiminės] kampanijos sezono įkarštį“, – žurnalistams sakė JAV vadovas prieš išskrisdamas į Atlantos miestą.

D. Trumpas pabrėžė, kad vertina Rusijos prezidento Vladimiro Putino kvietimą.

„Prezidentas Putinas mane pakvietė. Tai – labai didelis dalykas, švenčiama karo pabaiga ir taip toliau... Todėl vertinu šį kvietimą“, – kalbėjo JAV prezidentas.

„Tai vyks pačiame politinio sezono viduryje, todėl pagalvosiu, ar galėsiu [atvykti]. Bet jei galėsiu, norėčiau nuvykti“, – pridūrė jis.

Ketvirtadienį Rusijos prezidento padėjėjas Jurijus Ušakovas sakė, kad Rusija kol kas negavo atsakymo į kvietimą D. Trumpui atvykti į Pergalės dienos iškilmes Maskvoje 2020-ųjų gegužės 9 dieną.

Taip pat jis pažymėjo, kad per V. Putino ir D. Trumpo pokalbį Osakoje JAV lyderis „gana pozityviai sureagavo į kvietimą“.

„Tačiau konkretaus atsakymo mes dar negavome“, – pridūrė J. Ušakovas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

...

Na... juk sąjungininkais buvo... :s

T

Dalyvauk,o kas tau neleidzia,vaziuok maskvon vepsok zlibes isvertes.

Ne politikas

O aš norėčiau sudalyvauti. Ir ne dėl to kad aukštinčiau Rusija, o todel kad įdomu pamatyti tokį renginį.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS