D. Trumpas teigia nebūtų leidęs Rusijai aneksuoti Krymo | Diena.lt

D. TRUMPAS TEIGIA NEBŪTŲ LEIDĘS RUSIJAI ANEKSUOTI KRYMO

  • 2

JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) ketvirtadienį dar kartą apkaltino savo pirmtako Baracko Obamos (Barako Obamos) administraciją, esą žiūrėjusią pro pirštus į 2014 metais Rusijos įvykdytą Ukrainai priklausančio Krymo aneksiją, ir teigė, kad jam vadovaujant Maskva jokiu būdu nebūtų galėjusi taip pasielgti.

„Krymo aneksija įvyko Baracko Obamo, o ne mano vadovavimo laikotarpiu“, – D. Trumpas sakė per spaudos konferenciją Briuselyje po NATO viršūnių susitikimo.

„Aš nebūčiau leidęs, kad įvyktų Krymo aneksija, o jis leido“, – teigė prezidentas.

D. Trumpas atkreipė dėmesį, kad Rusija aktyviai „stato tiltus“, turinčius sujungti šį Juodosios jūros pusiasalį su šalies žemynine dalimi.

„Žmonės mėgsta kalbėti apie Krymą, bet esmė, kad jie (rusai) stato tiltus į Krymą. Visai neseniai jie atidarė didžiulį tiltą, kurį jie buvo pradėję statyti prieš daug metų. Manau, jie stato povandeninių laivų bazę“, – pridūrė jis.

Žurnalistams paklausus, ar ketina iškelti Krymo klausimą per pirmadienį Helsinkyje vyksiantį susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, D. Trumpas atsakė: „Galbūt apie tai pasikalbėsime.“

„Kokia bus Krymo padėtis, kol kas negaliu pasakyti“, – pridūrė jis.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

VYTAUTAS

būtu pa....kęs ir patapšnojas.Žinom kiek milijonų givybių nusinešė amerikoniška DEMOKRATIJA.VikiLeaks APIE TAI PRANEŠĖ.

jankiu dunduko sapaliones

cha butu mat rusai klause ka ten Trumpas isbeszdes, jis mat nebutu leides ...nieks taves asile nebutu ir klause ...antra vertus tik debilas gali yziuret tilto statyboje ....povandeniniu laivu bazes statyba....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS