Dokumentinis filmas apie popiežių užkaitino aistras dėl vienos lyties santuokų | Diena.lt

DOKUMENTINIS FILMAS APIE POPIEŽIŲ UŽKAITINO AISTRAS DĖL VIENOS LYTIES SANTUOKŲ

Romos kino festivalyje šiandien parodytas dokumentinis filmas „Frančeskas“, kuriame filmo kūrėjai kalbina patį popiežių Pranciškų. Nors filme popiežius dalinasi mintimis apie daugelį pasaulinio masto problemų, žiniasklaida labiausiai atkreipė dėmesį į bene vienintelius jo pasisakymus apie vienos lyties santuokas.

Daugybę diskusijų ir skelbimų apie tai, kad popiežius pritarė gėjų santuokoms sukėlė jo pasisakymai apie tai, kad „Homoseksualūs žmonės turi teisę būti šeimoje. Jie yra Dievo žmonės“ ir „Turime turėti civilinės sąjungos įstatymą, taigi, įstatymiškai tokios sąjungos būtų globojamos“, pranešė naujienų agentūra Associated Press.

Taip pat pažymima, kad dabartinis popiežius, būdamas Buenos Airių arkivyskupu, pasisakė už gėjų teisę į civilinę sąjungą.

Nors Katalikų bažnyčios akyse civilinė sąjunga nėra tapati santuokai, kuri yra vienu iš šventųjų sakramentų, pažymima, kad šie popiežiaus žodžiai gali sušvelninti bažnyčios poziciją tose šalyse, kur dvasininkija griežtai prieštarauja vienos lyties civilinių sąjungų įteisinimui.

Rašyti komentarą
Komentarai (28)

Manau

Kad ir popiežiui kažin kas toje galvoje negerai.Jam susuko galvelę.Reiškia nieko švento jau nėra.Šitokio požyrį iš popiežiaus nesitikėjau.Vis vien mūsų nepakeis nuomonės apie tuos lgbt jie yra psichiniai ligoniai ir reikia kuo toliau nuo jų bėgti ir išsiūsti juos gydyti.

čia tipiškas pasaulį valdančios žydaujos padlaižys

liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

Miškinis

Ponai gėjai ir leisbietės.Suprantama,bukit sąjungoje,bet atstokit su savo vėliavom ir demonstracijom,tai tik atstumia ir sukelia pasišlykštėjimą.Darot patys sau blogiau.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS