ES prašo savo bloko narių priimti 40 tūkstančių imigrantų | Diena.lt

ES PRAŠO SAVO BLOKO NARIŲ PRIIMTI 40 TŪKSTANČIŲ IMIGRANTŲ

  • 4

Europos Sąjunga (ES) trečiadienį paprašė savo bloko narių per kitus dvejus metus priimti 40 tūkst. prieglobsčio ieškotojų iš Sirijoe ir Eritrėjos, kurie jau yra atvykę į Italiją ir Graikiją.

„Mes... turime pasiūlymą dėl nepaprastojo mechanizmo perkelti 40 tūkstančių prieglobsčio prašytojų į kitas Europos šalis“, – sakė ES vidaus reikalų komisaras Dimitris Avramopulas (Dimitris Avramopoulos) spaudos konferencijoje.

„Sirai ir eritriečiai dvejų metų laikotarpyje bus perkelti iš Italijos ir Graikijos į kitas Europos Sąjungos šalis“, – pareiškė jis.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

durniu laivas

europarlamentaras triochala Mazuronis labai teisingai pasake, jei sukursime pabegeliu isisvainimo programa, tai ne isspresime, o sukursime didziule problema, nes pabegeliu prades plaukti daug daugiau. Kita vertus tai nera didele Lietuvos problema, jeigu juos cia ir apgyvendinsim vistiek 95% pasiplaus i Vakaru Europa

rupintojelis

anksciau juos gaude sodino i laivus kaip vergus ir plugde i amerika dabar patys seda i laivus mato iki amerikos nedaplauks plaukia arciau pasaulio pabaiga

Nu

KODĖL NEGALIMA JŲ DEPORTUOTI atgal į ten, iš kur jie atplūsta?!? Kai kurių tautybių europiečius viens du deportuoja be jokių ginčų, iš kur toks geraširdiškumas afrikiečiams? Juo labiau kad jie patys neslepia bėgantys ne nuo karo, bet kad "turtinga Europa patrauklesnė". Paklaustas, ką žada dirbti Europoje, vienas pareiškė žaisiantis Čelsio komandoje, nors savo gimtinėje kaip futbolininkas niekam nežinomas. Gražiai gražu!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS