Estijos gyventojams – raginimas pasirūpinti maisto ir degtukų atsargomis | Diena.lt

ESTIJOS GYVENTOJAMS – RAGINIMAS PASIRŪPINTI MAISTO IR DEGTUKŲ ATSARGOMIS

  • 12

Estijos vidaus reikalų ministerija ketina maždaug milijonui šalies gyventojų išsiuntinėti elektroninius laiškus, kuriuose ragins namuose turėti pakankamas maisto ir kitų būtiniausių daiktų atsargas, kad krizės atveju būtų galima išgyventi savaitę, rašo dienraštis „Postimees“.

„Ar pagalvojote, kaip susidorosite, jeigu Estijoje įvyks netikėtas incidentas ar stichinė nelaimė? Ar esate sukaupę pakankamai maisto, degtukų, baterijų, vaistų ir kitų pirmosios būtinybės daiktų, kad išgyventumėte savaitės trukmės krizę?“ – laiške žmonių teiraujasi ministerija.

Ministerijos atstovas Jurgenas Klemmas (Jiurgenas Klemas) sakė, kad elektroniniai laiškai bus išsiųsti adresais, nurodytais gyventojų registre. Laiškai pradėti siųsti ketvirtadienį.

„Penktadienį iki pietų jau buvo išsiųsta maždaug 450 tūkst. laiškų. Jeigu viskas vyks pagal planą, visus laiškus numatoma išsiuntinėti per savaitę“, – sakė J. Klemmas.

Vidaus reikalų ministerija ir Gelbėjimo valdyba šią kampaniją pradėjo vykdyti šią savaitę. Tiesa, laiške ministerija pabrėžia, jog Estija yra saugi šalis gyventi, tačiau net ir saugiausiose vietose gali kilti krizių, kurie gali trukti kelias valandas, dienas ar net savaites.

„Nelaimės atveju skubios pagalbos tuo pat metu gali prireikti daugeliui žmonių. Tokiu atveju pagalbos galite sulaukti gerokai lėčiau nei paprastai. Kiekvienas iš mūsų gali pats pasirengti, kad nesusidurtų su bėda, kol lauks pagalbos“, – nurodoma laiške.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Anonimas

Tai dar neužpuolė tie rusai ? Jau ir laukt atsibodo...

Anonimas

idomu jei kas butu ,jei butu.KLOUNAI.isjung sviesa ir ant ko ka virti,jei pas mus elektrines plitos,IR GRIAUSIM KRUOPAS BE DANTU.

Kam

Degtukai ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS