Įtakingas D. Trumpo rėmėjas: kodėl JAV turėtų ginti Baltijos šalis? | Diena.lt

ĮTAKINGAS D. TRUMPO RĖMĖJAS: KODĖL JAV TURĖTŲ GINTI BALTIJOS ŠALIS?

  • 8

Įtakingas JAV politikos komentatorius, „Fox News“ televizijos žvaigždė Tuckeris Carlsonas (Takeris Karlsonas) per populiarią laidą pareiškė manantis, kad amerikiečiai neturėtų ginti Baltijos šalių Rusijos agresijos atveju.

Savo laidoje jis teigė, kad Baltijos  šalys ir Lenkija nėra Vakarų Europos centre, todėl JAV neturėtų rizikuoti  branduoliniu karu su Rusija joms apginti.

„Kaip Amerikos gyvybinius interesus atitiktų branduolinis karas Latvijai apginti?“, – diskusijoje su buvusiu Baracko Obamos (Barako Obamos) administracijos diplomatu pareiškė jis.

Šis komentaras atspindi tarp dalies respublikonų rėmėjų stiprėjančias izoliacinistines nuotaikas. JAV prezidentas Donaldas Trumpas ne kartą yra kritikavęs JAV įsipareigojimus NATO. T. Carlsonas remia D. Trumpo politiką.

Buvęs Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas (Tomas Henrikas Ilvesas), pasidalijęs šiuo įrašu, pabrėžė, kad Estijos kariai yra žuvę misijose, į kurias vyko JAV prašymu.

„Negi visos Estijos karių, kurie žuvo remdami JAV Afganistane ir Irake, laidotuvės, į kurias vykau, buvo veltui? Prašau atsakykite. Taip ar ne“, – tviteryje parašė T. H. Ilvesas.

Laidos įrašą galima pažiūrėti čia.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

:;(

Vatos issitrinkit galvas

kauniete-suvalkiete

JAV turi daug savo problem;; gal jie ir negins asmenishkai ,,,taciau [tiems kvailai burnojantiems: KOLKAS!!! o gal ir ilgammmm esame euro sajungos nariai ----esame!! ir intrigantu amerikonu gal ir nelabai pasitikim; o gal mes ne suveneri valstybe [kad gali kiekvienas amerikoska mus gasdinti///], Taip mes esame kitoje "grupuoteje" negu SSSR,taciau mes laisvai "neriantys"sau kilpa !!! betkurioje "grupuoteje" ir te amerikonai susitvarko "savo kieme" ,,..nereikia mus -PABALTIJI zeminti[taip cia near "juodo aukso"--naftos ir jie nepuola mus "d raugiskai isnaikinti [kaip tai padare afgane,irake,kuveite ir t.t.] bet pabaltijis jau zino tuos "didziuju glebius. "

Anonimas

O dar yra naivuolių kurie vis dar laukia amerikonų?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS