Italijos turistų gausiai lankytose miestų aikštėse želia žolė, žydi saulutės | Diena.lt

ITALIJOS TURISTŲ GAUSIAI LANKYTOSE MIESTŲ AIKŠTĖSE ŽELIA ŽOLĖ, ŽYDI SAULUTĖS

Italijoje dėl koronaviruso jau beveik mėnesį yra paskelbtas visuotinis karantinas. Gyventojai sėdi namuose, turistų nėra, o istorinėse italų miestų aikštėse pradėjo želti jauna žolė, skelbia tvn.24pl.

Italijoje suvaržymai dėl COVID-19 pandemijos tęsiasi beveik penkias savaites. Gyventojai iki minimumo bando apriboti aktyvumą lauke. Nėra čia ir turistų.

Vienoje iš populiariausių Navonos aikštėje Romoje tarp akmeninių šaligatvių plytelių, kurios itališkai vadinamos sampietrini, pradėjo prasikalti žalia žolė.

Paprastai populiarios vietos tarp turistų šiuo metu būdavo pilnos žmonių, todėl žolė negalėdavo čia augti, nes būdavo nuolat sutrypiama. Dabar čia nieko nematyti, o tai palankios sąlygos suželti jaunai žolei.

Panašiai yra ir Toskanos regiono mieste Sienoje, „Piazza del Campo“ aikštėje, kuri įtraukta ir į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia, be želiančios žolės, išdygo mažos saulutės.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

seniokas

nors atsigaus gamta nuo žioplių o tai viską ištripia prišiukšlina apspjaudo ir palieka.

mes

Nataip ,žmonių viešos vietos ,tai ne šunų šikdinimas-apmyžti visi kampai-smarvė-turbūt nesusiurbia..

Vi

Saulutes ne saulutes,bent oras grynas paliko!kvepia tik,ir visur ACE!!chloras kaip kvepalai..tarp deficito Kaip ir mieles..

SUSIJUSIOS NAUJIENOS