Izraelio gyventojai aktyviai skiepijasi trečiąja koronaviruso vakcinos doze | Diena.lt

IZRAELIO GYVENTOJAI AKTYVIAI SKIEPIJASI TREČIĄJA KORONAVIRUSO VAKCINOS DOZE

  • 2

Izraelio ministras pirmininkas Naftali Bennett (Benetas) sako, kad šalies gyventojai skuba pasiskiepyti trečiąja vakcinos nuo koronaviruso doze, kad apsisaugotų nuo plintančios delta atmainos.

Premjeras citavo sekmadieninius vyriausybės statistinius duomenis, kurie rodo, kad papildoma doze jau pasiskiepijo dagiau nei 420 tūkst. vyresnių nei 60 amžiaus žmonių, kas sudaro daugiau nei trečdalį visos tikslinės populiacijos.

Premjero teigimu, tikimasi, kad sekmadienio vakarą šis skaičius pasieks pusę milijono.

Apie tai Izraelio ministras pirmininkas pranešė po savaitinio vyriausybės posėdžio. Šiuo metu šalies ligoninėse daugėja COVID-19 sergančių žmonių. Beveik visi jie užsikrėtę itin užkrečiama delta atmaina. Dėl to Izraelio valdžia vėl įvedė privalomą kaukių dėvėjimą uždarose patalpose ir svarsto sugrąžinti kitų apribojimų.

Izraelis tapo vienu iš vakcinacijos lyderių tuomet, kai visame pasaulyje žmonės buvo pradėti skiepyti nuo koronaviruso. 9,3 mln. gyventojų turinčiame Izraelyje dviem vakcinos dozėmis yra paskiepyta apie 5,4 mln. gyventojų.

Verta paminėti, kad Pasaulio sveikatos organizacija neseniai paragino įvesti moratoriumą dėl papildomų vakcinos dozių, kad būtų išsaugoti vakcinos rezervai, kuriuos būtų galima panaudoti skurdesnėse šalyje paskiepyti žmones bent viena vakcinos doze.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Kaip suprantu

ligoninėse 2 dozėmis vakcinuoti gydomi ? O delta plinta ? Pradedu manyti , gal nereikia tų vakcinų ? Gal ne taip mutuos ?

Ąžuolas

Daug jų mirs.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS