J. Guaido atstovas: Rusija nori įkurti Venesueloje savo karinių bazių | Diena.lt

J. GUAIDO ATSTOVAS: RUSIJA NORI ĮKURTI VENESUELOJE SAVO KARINIŲ BAZIŲ

  • 3

Dviejų Rusijos lėktuvų su kariškiais ir kroviniais atskridimas į Venesuelą yra pirmas žingsnis į Rusijos karinių bazių atsiradimą šalies teritorijoje.

Tai antradienį pareiškė Humbertas Calderonas Bertis, kuris yra Venesuelos opozicijos lyderio Juano Guaido paskirtas ambasadorius Kolumbijoje.

„Nemanykite, kad Rusijos lėktuvai atskrido tik laikinai. Kaip ir prieš trejus ketverius metus, Rusija stengiasi įkurti Venesueloje savo karinių bazių, pirmiausia - povandeninių laivų bazių“, - teigė politikas per spaudos konferenciją Bogotoje, skirtą padėčiai Venesueloje.

Pasak J. Guaido atstovo, Rusijos interesai skiriasi nuo Kinijos interesų. „Kinija suinteresuota išsaugoti prekybos santykius ir Venesuelos naftos tiekimą. Rusijos interesus lemia geopolitika“, - pareiškė jis.

Anksčiau laikraštis „El Comercio“ pranešė, kad kovo 23 d. į Maiketijos tarptautinį oro uostą Karakase atskrido Rusijos lėktuvai An-124 ir Il-62 su kariškiais ir 35 tonomis krovinių.

GALERIJA

  • Humbertas Calderonas Bertis
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

Jeigu rusai neįkurs ten bazių- Venesuela matys savo nepriklausomybę kaip Irakas ir Afganistanas. Tuoj prisistatys jankis su savo demokratija, visokiais samdytais "gaidžiais" ir Venesuelos nafta tuoj nemokamai dideliu srautu pradės plaukti į teroristines JAV. Pilna istorija tokių pavyzdžių. Vieninteliai rusai gali tą sulaikyti, matome iš jų veiklos Sirijoje. Gerai būtų, kad ten dar ir kinai išsilaipintų ir padėtų išsilaikyti teisėtai valdžiai. Būtų jau ir Iranas dėl naftos nukariautas, bet tie laiku pradėjo sodrinti uraną, o jankiai ant savo galvos atominės labai bijo. Jie drąsūs tik visokius mažiukus puldinėti , o prieš rusus ar kinus tuoj prileidžia į kelnes. .

Anonimas

,,jeigu venesuelos kvailiai isileis rusijos armija ir karo bazes ,,bus dar viena ubagu Kuba. bet rusams labai paranku taip artiJAV tureti placdarma -" -durti "jankiams is kitos puses..Botokso pribadytas putinas "puciasi" kaip varle ,,,bet is tu baziu ____gero nebus…..o kentes JAV betauciai pilieciai irrr rusu zmones;; o putinas jau pasidejo kapitala uzsienyje ...ir skrenda ,kaip gerve...

idomu

USA nenori ? :)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS