JAV demokratai reikalauja informacijos apie D. Trumpo ir V. Putino pokalbius | Diena.lt

JAV DEMOKRATAI REIKALAUJA INFORMACIJOS APIE D. TRUMPO IR V. PUTINO POKALBIUS

  • 0

JAV Kongreso aukšto rango demokratai pirmadienį pareikalavo Baltųjų rūmų pateikti detalią informaciją apie prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) ir Rusijos vadovo Vladimiro Putino pokalbių turinį.

Toks reikalavimas buvo pateiktas po pranešimų, kad ši informacija buvo sunaikinta arba slepiama.

Trijų Atstovų Rūmų komitetų – Žvalgybos, Užsienio reikalų ir Priežiūros – pirmininkai laišku kreipėsi į Baltuosius rūmus, reikalaudami pateikti informaciją apie lyderių pokalbių turinį, taip pat visus užrašus ar dokumentus, susijusius su derybomis.

Be to, laiške reikalaujama atsakyti, ar D. Trumpas ar koks nors kitas jo vardu galėjęs veikti asmuo nenuslėpė informacijos arba nepateikė neteisingos informacijos apie pokalbių turinį. Tai būtų federalinių įstatymų pažeidimas. 

„Remiantis žiniasklaidos pranešimais, prezidentas D. Trumpas, regis, ne kartą ėmėsi žingsnių nuo kitų administracijos pareigūnų, Kongreso ir Amerikos žmonių nuslėpti savo kontaktų su prezidentu Putinu detales“, – rašoma bendrame trijų komitetų pirmininkų Adamo Schiffo (Adamo Šifo), Ellioto Engelo (Elioto Engelo) ir Elijah Cummingso (Elaidžos Kamingso) pareiškime.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS