JAV planuoja smogti Rusijai: skelbs sankcijas „Nord Stream 2“ | Diena.lt

JAV PLANUOJA SMOGTI RUSIJAI: SKELBS SANKCIJAS „NORD STREAM 2“

  • 12

JAV administracija planuoja paskelbti sankcijas Rusijos vykdomam eksporto dujotiekio plėtros projektui „Nord Stream 2“, antradienį rašo naujienų agentūra „Bloomberg“, remdamasi JAV energetikos sekretoriaus Ricko Perry (Riko Perio) pareiškimu.

Agentūros duomenimis, savo kalboje Kijeve sekretorius taip pat pareiškė, kad Jungtinės Valstijos netrukus gali parengti įstatymo projektą, kuriame bus numatyti apribojimai dėl „Nord Stream 2“.

„Pasipriešinimas „Nord Stream 2“ Jungtinėse Valstijose vis dar labai aktyvus“, – pareiškė R. Perry, kurį cituoja „Bloomberg“

„Manau, kad JAV Senatas ir Atstovų rūmai JAV prezidentui ne tokioje tolimoje ateityje pateiks įstatymo projektą, kuriame bus numatyti labai, labai rimti apribojimai bendrovėms, kurios toliau turi reikalų su projektu „Nord Stream 2“. Taigi sekite naujienas“, – pažymėjo jis.

R. Perry anksčiau jau yra sakęs, jog Vašingtonas neatmeta galimybės nustatyti sankcijas šio dujotiekio projektui.

Jis taip pat sakė, kad Jungtinės Valstijos ir toliau prieštarauja dujotiekių „Nord Stream 2“ ir „TurkStream“ tiesimui. Šie dujotiekiai Rusijai leis dujas į Europą gabenti nesinaudojant Ukrainos dujų vamzdynų sistema.

R. Perry buvo vienas iš penkių JAV aukšto rango pareigūnų, kurie naujojo Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio inauguracijos ceremonijoje atstovavo Kijevą palaikančioms Jungtinėms Valstijoms.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

To vacys

Vacys by.....s Tu rašyti ar moki ,kiek klasių baigęs gulbine

Ai jo

Pamiršau i Klaipeda turi atvykti/ar jau atvyko rusu dujovežys su nedemokratiniu duju kroviniu.

Tomui

T.kad amЭrikonai ir elgesi kaip ekonominiai teroristai:) Negali konkuroti kainom tai eina šantažu. O voketukai tik nori anglines elektrines pasikeist dujinem ir nenori brangios energijos:) nes turi didele pramone kuriai reikia pigios energijos. O amЭrikonams px ant eupopos pramones Nes nieko asmeniško tai tik laukiniu vakaru amžiaus biznis:)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS