Latvija sieks gauti Danijos nepanaudotas „AstraZeneca“ vakcinos dozes | Diena.lt

LATVIJA SIEKS GAUTI DANIJOS NEPANAUDOTAS „ASTRAZENECA“ VAKCINOS DOZES

Latvija susisieks su Danija ir aiškinsis, ar gali gauti šios šalies nepanaudotas „AstraZeneca“ vakcinos nuo COVID-19 dozes, trečiadienį socialiniame tinkle „Twitter“ parašė latvių sveikatos apsaugos ministras Danielis Pavlutas (Danielis Pavliutas).

Danija trečiadienį paskelbė, kad apskritai nebenaudos „AstraZeneca“ vakcinos nuo pandeminio koronaviruso dėl įtariamo reto, bet rimto šalutinio poveikio, ir taps pirmąja tai padariusia Europos valstybe.

Nepaisant Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Europos vaistų agentūros (EVA) rekomendacijų tęsti skiepijimą šia vakcina, „Danijos vakcinacijos kampanija tęsis be „AstraZeneca“ vakcinos“, per spaudos konferenciją sakė Danijos sveikatos apsaugos valdybos direktorius Sorenas Brostromas (Siorenas Brostriomas).

Danijoje daugiau nei 140 000 žmonių gavus anglų ir švedų kompanijos vakciną, užregistruoti du su skiepais susiję trombozės atvejai, kurių vienas buvo mirtinas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Spaliukas

Zirga galva Kranken......

Taip

REKLAMA !

manau

virusas pavojingiausias pagyvenusiems zmonems, tai dar ir skiepai astra z pavojingiausi pensininkams, lietuvoj skiepinapilnu tempu, tai cia kaip genocidas, apvalys visa planeta nuo senuku
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS