Latvijos premjeras: lietuviai – broliška tauta ir artimi sąjungininkai | Diena.lt

LATVIJOS PREMJERAS: LIETUVIAI – BROLIŠKA TAUTA IR ARTIMI SĄJUNGININKAI

Po premjero Sauliaus Skvernelio pareiškimų apie konkurenciją su Latvija, šios šalies premjeras Krišjanis Karinis sako, kad lietuviai yra broliška latviams tauta ir artimi sąjungininkai.

Tai jis Latvijos nacionaliniam transliuotojui teigė paklaustas, ar lietuvius laiko broliais, ar konkurentais.

„Lietuviai – mūsų broliai, tai mūsų broliška tauta ir artimi sąjungininkai“, – Latvijos nacionalinio transliuotojo naujienų tarnybai teigė K. Karinis.

Įrašas rusų kalba antradienį paskelbtas Latvijos radijo ir televizijos portale lsm.lv.

S. Skvernelis praeitą savaitę teigė, kad Latvija ir Estija yra konkurentai Lietuvai.

„Latviai, estai, atrodo, visiškai būtų mūsų broliai, bet taip nėra. Kalbant apie tą pačią Latviją, tai yra vienas iš mūsų didžiausių ekonomikos plotmėj konkurentų“, – susitikime su rinkėjais Lazdijuose sakė premjeras.

Jį citavo portalas lrt.lt.

S. Skvernelis kandidatuoja gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimuose.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

TvartelioZinios

Tai kas cia pas jusu tokie apsimyze broliai latviai jeigu jiems absoliuciai nusisikti , kad jus protingieji prisiktaberetiniai broliai susprogsite su visa baltarusiu atomine elektrine ?????

TvartelioZinios

Baikit skiesti skiedalus, tegul pirma latviai broliskai atsisako pirkti elektra is Baltarusijos, tada pakalbesime apie brolyste

Anonimas

Latviai ir lietuviai yra kraujo broliai ir kultura ta pati ;tik kryziuociai skirtingu religiju isiverze imusu abi teritorijas ir skirtumas tik vokishkos pakraipos daugiau religijoje---bet tai ==niekai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS