Lenkija perspėja Europos Sąjungos šalis dėl suartėjimo su Rusija | Diena.lt

LENKIJA PERSPĖJA EUROPOS SĄJUNGOS ŠALIS DĖL SUARTĖJIMO SU RUSIJA

Lenkija nori užtikrinti, kad naujoji Europos Komisija liks griežta Rusijos atžvilgiu, sakė Lenkijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas Marcinas Przydaczas ir pridūrė, kad jo šalis yra susirūpinusi dėl to, kad kai kurios ES valstybės narės tampa vis labiau draugiškos Rusijai.

M. Przydaczas per interviu naujienų agentūrai „Reuters“ sakė manąs, kad šiltėjantys santykiai su Rusija gali būti ženklas Kremliui, kad Europa laikui bėgant gali leisti jam išsisukti dėl konfliktų aštrinimo, provokacijų ir žmogaus teisių pažeidimų, kaip, pavyzdžiui, pastarieji tūkstančiai protestuotojų, reikalavusių laisvų rinkimų Rusijoje, sulaikymai ir Ukrainos Krymo pusiasalio aneksija 2014 metais.

Anot politiko, būtų neteisinga ES valstybėms narėms „šiltinti“ santykius su Rusija, nes ji vis dar vykdo karą Ukrainoje.

„Nėra jokios priežasties kviesti Rusijos lyderių į įvairius vakarėlius ar šokius kartu“, – sakė M. Przydaczas.

Jis kalbėjo apie incidentą pernai, kai tuometė Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneissl pakvietė Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną į savo vestuves. Rusijos vadovas šoko susikibęs už rankų su K. Kneissl.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

tulpes@lrpk.lt

Ileis lenka i evrasajuza tai tuoj visus suartins su jezumi kristumi

...

Kažkada lenkai per savo intrigas sugebėjo LDK sugriaut, dabar jie to paties ir su ES siekia.

Dar ilgai ilgai smirdes vatvykai

.....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS