Londono Hitrou oro uoste atidedami streikai: grasino surengti vasaros sezono chaosą | Diena.lt

LONDONO HITROU ORO UOSTE ATIDEDAMI STREIKAI: GRASINO SURENGTI VASAROS SEZONO CHAOSĄ

Rugpjūčio 23 ir 24 dieną planuoti streikai Londono Hitrou oro uoste yra atidedami, paskelbė oro uosto administracija.

Pasak Hitrou atstovų, tokį sprendimą profesinės sąjungos priėmė gavusios naują pasiūlymą iš oro uosto administracijos, rašo BBC.

„Unite“ profsąjunga anksčiau perspėjo sukelsianti vasaros sezono chaosą, tačiau gavusi geresnį atlyginimų pasiūlymą 4 tūkst. Hitrou oro uosto darbuotojų atlyžo ir nusprendė surengti dar vieną balsavimą dėl streikų organizavimo.

Balsavimas profsąjungoje bus užbaigtas rugsėjo 2 d. Tada ir bus aišku, ar Hitrou darbuotojai sutinka su administracijos siūlomais atlyginimais, ar visgi rengiasi streikuoti.

„Rugpjūčio 23 ir 24 d. planuoti streikai buvo atidėti, kad galėtų įvykti balsavimas“, – sakė Hitrou oro uosto administracijos atstovai.

Anksčiau rugpjūtį, kai buvo paskelbta apie ketinimus rengti streikus, oro linijos atšaukė daugybę skrydžių Hitrou oro uoste.

Iki derybų ir grasinimų streikais Hitrou administracija oro uosto darbuotojams siūlė pakelti atlyginimus 7,3 proc. per dvejus metus. Šiuo metu siūlomi jau 7,8 proc. didesni atlyginimai.

„Nuo derybų pradžios ant stalo padėjome papildomus 2,5 mln. svarų sterlingų, o mūsų dabartinis pasiūlymas – 7,8 proc. didesnis atlyginimas per dvejus metus mūsų kolegoms Hitrou oro uoste. Tai yra kur kas daugiau nei infliacija, daugiau nei bet kuriame kitame Jungtinės Karalystės (JK) oro uoste. Tai padės sukurti ilgalaikį užtikrintumą dėl atlyginimo ir darbo.

Hitrou jaučia pareigą užtikrinti, kad mūsų verslas būtų tvarus, ypatingai atsižvelgiant į vis augantį neaiškumą dėl JK ekonomikos artimiausioje ateityje. Mūsų siūlomas atlyginimo augimas padės tai pasiekti ir tuo pačiu užtikrins tinkamą ir teisingą atlygį visiems mūsų kolegoms“, – sakoma Hitrou oro uosto administracijos pranešime.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS