M. Pompeo: atsakomybė už cheminę ataką Latakijos provincijoje tenka Sirijos valdžiai | Diena.lt

M. POMPEO: ATSAKOMYBĖ UŽ CHEMINĘ ATAKĄ LATAKIJOS PROVINCIJOJE TENKA SIRIJOS VALDŽIAI

  • 3

Jungtinės Valstijos priėjo išvadą, kad atsakomybė už gegužės 19 d. Latakijos provincijoje surengtą ataką, per kurią buvo naudojamas chloras, tenka Sirijos valdžiai.

Tai ketvirtadienį per spaudos konferenciją Niujorke pareiškė JAV valstybės sekretorius Mike`as Pompeo.

„Jungtinės Valstijos priėjo išvadą, kad (Sirijos prezidento Basharo) Assado režimas panaudojo chlorą kaip cheminį ginklą gegužės 19 d. per ataką Latakijos provincijoje“, - sakė Amerikos diplomatijos vadovas.

M. Pompeo taip pat informavo, kad JAV ir Šiaurės Korėjos derybų atnaujinimo data kol kas nenumatyta.

Anksčiau JAV prezidentas Donaldas Trumpas teigė, jog planuoja susitikti su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Jong-unu šiais metais, bet pridūrė, kad rengti aukščiausio lygio susitikimą Šiaurės Korėjoje dar būtų per anksti.

Antradienį Pietų Korėjos nacionalinė žvalgybos tarnyba pareiškė, kad JAV ir Šiaurės Korėjos dialogas turėtų būti atnaujintas per dvi tris savaites.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

...

Na, Sirijos valdžiai TIKRAI NEREIKIA tokio skandalo... tada klausimas: 'KAM tai yra naudinga?".

Dugnas

Jav uždejo rusijai sankcijas už tai kad Rusija teike kura savo karinem pajegom Sirijoje:):) Boltonas išejo sekantis Pompeo.

,,,,ciupt uz vadziu vel is pradziu,,,

Pompeo jau senai yrodyta ,kad chlora tieke amerikonai ,o ju apginkluoti islamistai teroristai renge ta chemine ataka ...kuria filmavo anglu ,,,baltu salmu,,, samdyti provokatoriai .......visas ,,,chemines atakas ir provokacijas imitacijas organizavo amerikonu CZV vojakos...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS