M. Pompeo: JAV vadovaus kovai su IS nepaisant pasitraukimo iš Sirijos | Diena.lt

M. POMPEO: JAV VADOVAUS KOVAI SU IS NEPAISANT PASITRAUKIMO IŠ SIRIJOS

  • 3

Jungtinės Valstijos tebeplanuoti vadovauti pasaulinei kovai su džihadistų judėjimu "Islamo valstybė" (IS), nors ketina išvesti savo pajėgas iš Sirijos, trečiadienį pareiškė valstybės sekretorius Mike'as Pompeo (Maikas Pompėjas), siekdamas padrąsinti sunerimusius sąjungininkus.

Atidarydamas Vašingtone prasidedančią 79 šalių konferenciją kovos su IS klausimams aptarti M. Pompeo taip pat ragino kitas valstybes daryti daugiau. Jis paminėjo, kad reikia skirti daugiau lėšų Sirijai ir Irakui, taip pat susitarti perimti ekstremistus, patekusius į JAV remiamų Sirijos kurdų kovotojų nelaisvę.

"Amerika toliau vadovaus, kad tie, kas mus naikina, nesulauktų jokio pasigailėjimo", - sakė M. Pompeo.

"Prašysime jūsų šalių padėti mums ir, jums prisidedant ir su Dievo pagalba, ateis diena, kai visiškas ISIS (IS) nugalėjimas taps tikrove", - pabrėžė jis.

Diplomatijos vadovas sakė, kad prieštaringai vertinamas JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) gruodį duotas nurodymas išvesti iš Sirijos visus 2 000 ten laikomų amerikiečių karių yra "iš esmės taktikos pokytis", o ne atsisakymas vykdyti įsipareigojimus.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Hahaha

Patys kailį neša,tik mat ginklus duos teroristams

Tai reiškia

JAV ir toliau rems ir ginkluos teroristus.

tai

Cha, cha , cha kovos su savo vaiku?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS