M. Pompeo perspėjo Rusiją nesikišti į JAV rinkimus | Diena.lt

M. POMPEO PERSPĖJO RUSIJĄ NESIKIŠTI Į JAV RINKIMUS

  • 2

JAV valstybės sekretorius Mike'as Pompeo (Maikas Pompėjas) antradienį sakė perspėjęs Rusijos užsienio reikalų ministrą Sergejų Lavrovą, kad Maskva sulauks atsako, jeigu mėgins kištis į ateinančiais metais vyksiančius Amerikos prezidento rinkimus.

„Kalbant apie kišimąsi į mūsų vidaus reikalus, aiškiai pareiškiau, kad tai nepriimtina“, – M. Pompeo sakė per spaudos konferenciją, surengtą po Vašingtone įvykusių jo derybų su S. Lavrovu.

„Jeigu Rusija arba koks nors [kitas] užsienio veikėjas įsikištų, kad sutrukdytų mūsų demokratinius procesus, mes imsimės atsakomųjų veiksmų“, – pridūrė jis.

S. Lavrovas savo ruožtu dar kartą atmetė JAV žvalgybos išvadas, kad Rusija 2016 metais kišosi į rinkimus, atvedusius į valdžią prezidentą Donaldą Trumpą (Donaldą Trampą).

„Suprantame, kad bendram darbui trukdė – ir tebetrukdo – įtarumo Rusijos atžvilgiu banga, tiesiog užliejusi Vašingtoną. Šiandien vėl pabrėžėme, kad visos spekuliacijos dėl mūsų menamo kišimosi į JAV vidaus procesus neturi pagrindo – jokių tai patvirtinančių faktų nematėme, mums jų niekas nepateikė, kol gera, dėl to, kad jų neegzistuoja“, – kalbėjo Rusijos diplomatijos vadovas.

Pasak S. Lavrovo, tuojau po 2016 metų JAV prezidento rinkimų Rusija prašė kadenciją baigiančio prezidento Baracko Obamos (Barako Obamos) administracijos sudaryti galimybę Maskvai atsakyti į įtarimus dėl kišimosi.

„Jokių atsakymų nebuvo“, – teigė jis.

S. Lavrovas taip pat dar kartą pasiūlė, kad Maskva – pykstanti dėl JAV paramos Rusijos nevyriausybinėms organizacijoms – ir Vašingtonas pasirašytų susitarimą dėl nesikišimo į viena kitos reikalus.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

tai rodo , kad JAV valstybę gali paveikti bet kas

JANKIAI turėtų į s i r e n g t i savo "kiemą" taip, kad p a š a l a i č i a i neturėtų galimybių į jį p a t e k t i.--GYVENIMAS rodo , kad rusų specialistai kvalifikuotesni, kuriems ne k l i ū t i s atidaryti JAV gamybos spynas. --Kaip JAV BESISTENGTŲ--- rusai n e b i j o JAV jokios į t a k o s..

Faktas

Rinkimus ir kitus pasaulio procesus pilnai kontroliuoja tūkstantmetė žydų sekta,valdanti ir

SUSIJUSIOS NAUJIENOS