Maskva skelbia plečianti juodąjį ES pareigūnų sąrašą | Diena.lt

MASKVA SKELBIA PLEČIANTI JUODĄJĮ ES PAREIGŪNŲ SĄRAŠĄ

Maskva trečiadienį paskelbė, kad plečia Europos Sąjungos pareigūnų, kuriems bus draudžiama atvykti į Rusiją, sąrašą, reaguodama į „priešiškus“ Bendrijos veiksmus.

Rusijos užsienio ministerijos pranešime sakoma, kad plečiamas „atsakomasis sąrašas ES šalių ir institucijų atstovų, kuriems draudžiama atvykti į Rusijos teritoriją“.

Pasak ministerijos atstovės Marijos Zacharovos, „Rusijos sąrašo figūrantų skaičius pakeltas iki paritetinio egzistuojančiame Europos Sąjungos sąraše“.

Jos teigimu, „pastaruoju metu Europos Sąjunga pasižymėjo virtine nedraugiškų žingsnių mūsų šalies ir Rusijos piliečių atžvilgiu“.

„Kaip ir anksčiau, apeidama esamas tarptautines normas, ES toliau plečia savo sankcinius įrankius ir taiko juos vadovaudamasi išgalvotu, kartais absurdišku, pretekstu“, – kalbėjo M. Zacharova.

Pasak jos, Maskva nekart perspėjo Briuselį dėl tokios pozicijos pražūtingumo, bet ES esą „ignoruoja mūsų pasiūlymus dėl dalykinio, profesionalaus dialogo, paremto faktais, ir toliau renkasi sankcijų režimą“.

Pastarąjį kartą Rusija išplėtė savo atsakomąjį „juodąjį“ sąrašą ES šalių ir institucijų atžvilgiu pernai gegužę. Tuomet taip pat skelbta, kad Rusijos sąraše figūruojančių asmenų yra tiek pat, kiek Bendrijos parengtame sąraše.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Makas

Eik masha savo putlerio vila komentuoti. Mums jusu vagiu "poniatkes" nesuprantamos.

rusofašiste

man rodos,kad tu seniai plaukioji savo paties mėšle

Rusofasistai

Pzdc, rusofasistai mongolai negales i Vakaru salis kaip kad seniau skraidyri, teks plaukyti rusu paciu suduose. Nesekasi.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS