Maskvoje „ant kilimėlio“ iškviesti kelių ES šalių diplomatai | Diena.lt

MASKVOJE „ANT KILIMĖLIO“ IŠKVIESTI KELIŲ ES ŠALIŲ DIPLOMATAI

Rusijos užsienio reikalų ministerija antradienį iškvietė aukšto rango diplomatus iš kelių Europos Sąjungos valstybių, kad išreikštų nepasitenkinimą dėl jų reakcijos į rusų opozicionieriaus Aleksejaus Navalno apnuodijimą.

Valstybinė naujienų agentūra RIA pranešė, kad vokiečių, prancūzų ir švedų diplomatai antradienio rytą atvyko į URM Maskvoje.

ES narių Vokietijos, Prancūzijos ir Švedijos laboratorijos anksčiau šiemet patvirtino, kad A. Navalnas buvo apnuodytas sovietų mokslininkų sukurta nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“. Rusijos valdžia kategoriškai neigia prisidėjusi prie opozicionieriaus apnuodijimo.

Reaguodama į A. Navalno apnuodijimą ES uždraudė įvažiuoti į jos teritoriją šešiems įtariamiems atsakingiems asmenims, įskaitant Federalinės saugumo tarnybos (FSB) vadovą Aleksandrą Bortnikovą, ir įšaldė jų sąskaitas.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

history

Pas maskolius politine santvarka-kaip giliais viduramziais-Ivano Groznyj laikais opricnikai nuodijo,chuilo laikais kgb-esnikai nebemoka net nuodyti nesugauti.Smuta rasiejoj nesibaigia.

Genetika

Baikite afisuoti mutavusias vistas.

Kuoka

O kuo vyzos nepatenkinti? Galvoja dergsis ir bus nebaudziami?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS