A. Merkel į amžinąją kelionę palydėjo savo motiną | Diena.lt

A. MERKEL Į AMŽINĄJĄ KELIONĘ PALYDĖJO SAVO MOTINĄ

  • 0

Per jaudinančias gedulo pamaldas Brandenburgo žemės Templino mieste Vokietijos kanclerė Angela Merkel atsisveikino su mirusia savo motina.

Ceremonijoje, skirtoje Herlind Kasner pagerbti, sausakimšoje Marijos Magdalietės bažnyčioje dalyvavo ir A. Merkel vyras Joachimas Saueris, jos brolis ir sesuo bei kiti šeimos nariai.

Tarp gedinčiųjų taip pat buvo velionės bendražygiai, draugai bei buvę kolegos. 90-metė H. Kasner mirė balandžio 6 dieną. Po pamaldų A. Merkel motina amžinojo poilsio atgulė Templino kapinėse, kur jau palaidotas 2011-aisiais miręs jos sutuoktinis.

Prieš pamaldas daugelis gedinčiųjų trumpam sustingo prie karsto ir nusilenkė. Vietoj gėlių ir vainikų šeima prašė paaukoti bažnytėlei Alt Plachte prie Templino. Čia planuojama muzikinė atminimo valanda.

A. Merkel brolis Marcus Kasneris gedulo kalboje priminė savo motinos, kuri buvo mokytoja, moto: „Žmonės turi mokytis visą savo gyvenimą“. Ji pati esą visad to paisė.

Daugelis Templino gyventojų pažinojo H. Kasner ne tik kaip kanclerės motiną. Ji buvo mylima mokytoja ir iki senatvės mokė studentus anglų kalbos.

GALERIJA

  • Angela Merkel ir Herlind Kasner
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS