A. Merkel: sankcijos Rusijai galios tol, kol Krymas nebus sugrąžintas Ukrainai | Diena.lt

A. MERKEL: SANKCIJOS RUSIJAI GALIOS TOL, KOL KRYMAS NEBUS SUGRĄŽINTAS UKRAINAI

  • 5

Vokietijos kanclerė Angela Merkel antradienį pareiškė, kad sankcijos Rusijai nebus panaikintos tol, kol Krymas nebus sugrąžintas Ukrainai.

„Aptarėme Ukrainos suvereniteto ir jo atkūrimo procesą, kalbėjomės apie Donecką ir Luhanską. Deja, pastaruoju metu pažangos pasiekta nebuvo. Sankcijos (Rusijai) nebus atšauktos, kol Krymas negrįš Ukrainai“, – pareiškė A. Merkel per bendrą spaudos konferenciją su Berlyne viešinčiu Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Melage

Melas vokietijos gamyklos rusijoje veikia pilnu pajegumu nesenei atidarytos dar dvi mersides ie wolksvagen sendie rusijoje veikia 2000 su virsum gamyklu pliu gamtines dujos perkamos apie kokias sankcijas kalbama kam durninti zmones sendieniai vokieciai melagiai ir aferistai pradedant dizelgeitu ir simtais kitu melu zmonems

arvydas67

Rusija buvo yra ir bus rakštis pasaulio sūbinėj. Agresorė ir okupantė. Visiems kvailiams ir jais apsimetančiams sakau - ji ir yra tas nestabilumo padaulyje veiksnys numeris vienas. Tai ji, primenu, okupavo Abcjaziją, Pietų Osetiją, Padniestrę, kursto konfliktą tarp armėnų ir azairbadžaniečių dėl Karabacho, kišasi į kitų šalių rinkimus, remia profašistines, nacistines partijas Vakaruose, naudoja jėgą ir prievartą prieš savus piliečius, gniaužia demokratiją, žiniąsklaidą, meluoja ir dezinformuoja visą pasaulį, griauna jo tvarką, kursto karą Sirijoje, Libijoje ir t.t. ir t.t. Kokių dar argumentų bereik kad įvardint ją kaip mafijinę, teroristinę valstybę?!

4ever

& ever. hm...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS