A. Merkel viešai nesiskiepys „AstraZeneca“ vakcina | Diena.lt

A. MERKEL VIEŠAI NESISKIEPYS „ASTRAZENECA“ VAKCINA

Vokietijoje vykstant diskusijoms dėl „AstraZeneca“ vakcinos patikimumo, kanclerė Angela Merkel šiuo metu neketina viešai skiepytis šia vakcina.

Tai pirmadienį pareiškė jos atstovas Steffenas Seibertas.

Kanclerei viešai pasiskiepyti „AstraZeneca“ preparatu pasiūlė Vokietijos imunologijos draugijos generalinis sekretorius Carstenas Watzlas.

Anot S. Seiberto, A. Merkel ne kartą sakė, jog skiepysis tada, kai ateis jos eilė. Be to, kanclerei yra 66 metai, o šiuo metu minėta vakcina rekomenduojama tik jaunesniems nei 65 metų amžiaus asmenims.

„AstraZeneca“ vakcinos efektyvumas, anot tyrimų, yra šiek tiek mažesnis nei „Biontech“/“Pfizer“ ir „Moderna“ vakcinų. Vokietijos nuolatinė skiepų komisija (Stiko), priešingai nei Europos vaistų agentūra (EVA), rekomenduoja ją tik 18-64 metų amžiaus žmonėms, nes esą nėra pakankamai duomenų apie vakcinos veiksmingumą vyresniems asmenims.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

KĄ Į TAI LIETUVOS VALDŽIA ?...

Merkel akivaizdžiai vykdo vakcinos "AstraZenecą", kaip netinkamą skiepijimui. Gal paskelbkite jai kokias sankcijas? Lietuvos piliečiams Bilotaitė žada taikyti represijas už neigiamą tos vakcinos propagandą...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS