A. Navalno apnuodijimas: Maskva skelbia sankcijas Vokietijai ir Prancūzijai | Diena.lt

A. NAVALNO APNUODIJIMAS: MASKVA SKELBIA SANKCIJAS VOKIETIJAI IR PRANCŪZIJAI

Rusija apnuodyto opozicijos politiko Aleksejaus Navalno atveju paskelbė sankcijas Vokietijai ir Prancūzijai, praneša agentūra „Reuters“.

Tai yra atsakas į atitinkamas priemones prieš Rusiją, Maskvoje pareiškė užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas. Anot jo, bus sankcionuojami atskiri asmenys.

Praėjusį mėnesį ES, spaudžiant pirmiausiai vyriausybėms Berlyne ir Paryžiuje, įvedė sankcijas asmenims iš Rusijos prezidento Vladimiro Putino aplinkos. Rusija neigia esanti susijusi su A. Navalno apnuodijimu.

44-erių Kremliaus kritikas A. Navalnas apnuodytas rugpjūčio mėnesį. Jis neteko sąmonės, kai skrido iš Tomsko į Maskvą, o po kelių dienų, praleistų Omsko ligoninėje, buvo nugabentas į Berlyną.

Vokietijos teigimu, atlikti toksikologiniai tyrimai „nepaneigiamai įrodo“, kad A. Navalnas buvo apnuodytas nervus paralyžiuojančia „Novičiok“ medžiaga. Tokias šalies išvadas patvirtino dvi Prancūzijos ir Švedijos laboratorijos.

A. Navalnas kaltina V. Putiną organizavus pasikėsinimą į jį.

Rašyti komentarą
Komentarai (23)

ALGIS

Rašytojau , antraštė apie Rusijos sankcijas , bet tekste nei žodžio apie tai .

Anonimas

Tik vakarams naudinga kad nuodytas nenusinuodytų ir toliau kiauksėtų. Rusai būtų nunuodiję 100%. Čia ir arkliui aišku.

DIEDUKAS

ne rusams reikia tų prinuodytų šunpalaikių.Jai rusas imasi,tai ir pribaigia.Dabar patys vakarų šakalai nuodija,juk tik jiems tai palanku,o paskui tie dvasnos atgyja,kad Rusijai pakenktu.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS