Pandemija privertė popiežių atsisakyti apaštališkųjų kelionių | Diena.lt

PANDEMIJA PRIVERTĖ POPIEŽIŲ ATSISAKYTI APAŠTALIŠKŲJŲ KELIONIŲ

  • 3

Pandemija privertė popiežių Pranciškų atsisakyti apaštališkųjų kelionių. Jų šiemet nebus, sakoma Vatikano radijo pranešime.

Popiežius yra pakviestas aplankyti Indoneziją, Iraką, Juodkalniją, Kiprą. Jau prieš kurį laiką pats popiežius buvo pranešęs, kad jis, kartu su Anglikonų Bažnyčių vadovu arkivyskupu Justinu Welby, nori aplankyti Pietų Sudaną. Artimiausiu metu jokių kelionių nebus, visi pasirengimai ir planai sustabdyti. Paskutinė popiežiaus apaštališkoji kelionė įvyko pernai – 2019 m. lapkričio mėnesį Pranciškus lankėsi Tailande ir Japonijoje.

Sustabdyti ir popiežiaus vizitai Italijos vyskupijose. Paskutinis įvyko šių metų vasario 23-iąją. Tą dieną popiežius pietų Italijos Bario mieste dalyvavo Viduržemio jūros baseino šalių vyskupų susitikime.

Nuo pontifikato pradžios, Vatikano radijo duomenimis, popiežius Pranciškus buvo išsirengęs į 32 apaštališkąsias keliones už Italijos ribų ir 27 kartus lankė Italijos vyskupijas, šventoves ir tikinčiųjų bendruomenes, neskaitant Romos miesto. 2018 m. rugsėjį popiežius aplankė ir Lietuvą. Daugiausia kelionių – septynios – buvo surengta praėjusiais 2019 m.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

...

Ką ir reikėjo įrodyt: nulis sveikų ta 'dievo valia' prieš virusą.

jei

jau pasuoja nuo setono vyruso tai menkas tykeimas paimk svesto vandens pasimelsk ir joks vyrusas nebaisus reiskia kad nezinia kam tarnauji?...

???

Tai ar jesus visagalis?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS