Pareigūnai išgelbėjo per 130 migrantų, kentusių karštį ir troškulį vilkiko priekaboje | Diena.lt

PAREIGŪNAI IŠGELBĖJO PER 130 MIGRANTŲ, KENTUSIŲ KARŠTĮ IR TROŠKULĮ VILKIKO PRIEKABOJE

  • 4

Meksikos kariškiai ir federalinės policijos pareigūnai ketvirtadienį išgelbėjo 134 migrantus, kurie buvo uždaryti palikto vilkiko priekaboje, praneša „RIA Novosti“.

Meksikos žinybų duomenimis, sunkvežimis buvo rastas prie kelio Verakruso valstijoje. Karščio ir troškulio kamuojami žmonės nesėkmingai mėgino atidaryti duris iš vidaus.

Pareigūnai išlaisvino 71 vaiką, 36 vyrus ir 27 moteris. Jų pilietybė nepatikslinama, bet dauguma per Meksiką į JAV keliaujančių migrantų yra Centrinės Amerikos šalių gyventojai.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas gegužės 30 d. pagrasino nuo birželio 10 d. įvesti 5 procentų muitą prekėms iš Meksikos dėl migracijos krizės bendrame pasienyje. Jis įspėjo, kad tarifai bus didinami 5 procentais kiekvieną mėnesį iki šių metų spalio, jeigu Meksika neužkirs kelio nelegalių migrantų, siekiančių patekti į JAV, srautui. Reaguodama į tai Meksikos vyriausybė nusiuntė apie 6,3 tūkstančio nacionalinės gvardijos kariškių patruliuoti rajonus palei pietinę šalies sieną. Po to, kai dviejų šalių atstovams pavyko susitarti, Baltųjų rūmų šeimininkas pranešė, kad muitų įvedimas Meksikos prekėms atidedamas neribotam laikui.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

pitti gerardo

Aš gavau 30 000 eurų paskolą iš ponia ROSA BORRIELLO, kuri padėjo man šypsotis jai, kad galiu atlikti savo namo užbaigimą ir ji taip pat tarnauja daugeliui mano kolegų daugiau Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su juo el. Pašto adresu: borriello.rosa108@gmail.com

Anonimas

Tą patį darysime su jumis, kai bėgsit nuo ruso...

Alis...

migrantų gabenimo biznį reikia uždaryti...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS