Popiežius: migrantai neturėtų tapti politinės kovos įrankiais | Diena.lt

POPIEŽIUS: MIGRANTAI NETURĖTŲ TAPTI POLITINĖS KOVOS ĮRANKIAIS

  • 4

Popiežius Pranciškus sekmadienį išreiškė liūdesį dėl migrantų, žuvusių mėginant pasiekti Europą ir ieškant geresnio gyvenimo, sakydamas, kad šie žmonės neturėtų tapti politinės kovos įrankiais.

„Galvoju apie tuos, kurie žuvo kirsdami Lamanšo sąsiaurį, tuos, kurie stovi prie Baltarusijos sienų, kurių daugelis yra vaikai, ir tuos, kurie nuskendo Viduržemio jūroje. Tiek daug sielvarto, kai apie juos galvojame“, – sekmadienį kalbėjo popiežius per „Viešpaties angelo“ maldą.

„Atnaujinu nuoširdų kreipimąsi į tuos, kurie gali prisidėti prie šių problemų sprendimo, ypač civilines ir karines institucijas, kad supratimas ir dialogas pagaliau nugalėtų bet kokį politinį žmonių išnaudojimą“, – pridūrė jis.

Pontifiko žodžiai nuskambėjo, kai trečiadienį Lamanšo sąsiauryje nuskendo 27 Didžiąją Britaniją mėginę pasiekti migrantai.

Tuo tarpu Baltarusijoje dėl migrantų krizės tūkstančiai žmonių, daugiausia kurdai iš Irako, yra įstrigę pasienyje, mėgindami patekti į ES narę Lenkiją.

ES kaltina Baltarusijos autoritarinį prezidentą Aliaksandrą Lukašenką surengus krizę, keršijant už ES sankcijas, tuo tarpu Minskas tokius kaltinimus atmeta.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

tik

ciniskai veidmainiskos kalbos tai padek suselpk pamaitynk apreng juk vatikanas tai gali bet anot tusciu zodziu nieo nedaro ===

Al Jahvė Akbar

Šitas popiežius yra netikras-nes jis neišstojo iš jėzuitų ordino, reiškia tebėra pavaldus jėzuitų ordino generolui,- reiškia Romos popiežius yra jėzuitų marionetė.

piaras

Finansuojant tiesioginius skrydžius iš probleminių šalių - būtų išgelbėta daugybė vaikų ir žmonių gyvybių. Reali pagalba būtų geriau už populistinius žodžius. Gaila, kad net popiežius tik šneka
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS