Popiežius: žmonija susiduria su iššūkiu civilizacijai | Diena.lt

POPIEŽIUS: ŽMONIJA SUSIDURIA SU IŠŠŪKIU CIVILIZACIJAI

  • 2

Pasaulis, mėgindamas suvaldyti klimato kaitą, susiduria su „iššūkiu civilizacijai“, trečiadienį popiežius Pranciškus pasiuntė žinutę Madride vykstančios Jungtinių Tautų (JT) klimato konferencijos dalyviams.

„Susiduriame su iššūkiu civilizacijai vardan bendrojo gėrio bei požiūrio pokyčio“, – sakė popiežius.
 
„Galimybių langas vis dar yra atviras, tačiau turime neleisti jam užsiverti. Turime pasinaudoti šia proga, imdamiesi atsakingų veiksmų ekonomikos, technologijų socialinėje ir švietimo srityse – labai gerai žinome, kad mūsų veiksmai yra vieni su kitais susiję“, – teigė popiežius Pranciškus.
 
Atkreipdamas dėmesį į „Fridays for Future“ judėjimo fenomeną, popiežius pabrėžė tai, kad „šiandien jaunimas itin jautriai reaguoja į sudėtingas problemas, kylančias iš šios (klimato) ypatingosios padėties“.  
 
„Privalome neužkrauti naštos ateinančiai kartai, (naštos) spręsti ankstesnių (kartų) sukeltas problemas. Priešingai, turime jiems suteikti proga mūsų kartą atminti kaip tą, kuri atnaujino ir įgyvendino poreikį bendradarbiauti – su nuoširdžiu, atsakingu ir drąsiu suvokimu – siekiant išsaugoti ir puoselėti bendrus mūsų namus“, – apibendrino popiežius.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Astronomas geofizikas inž. ROMUALDAS ZUBINAS

"PRIVALOME NEUŽKRAUTI NAŠTOS ATEINANČIAI KARTAI" - TAI "POPIEŽIAUS ŽODIS!" Tai išties - puiki mintis ir puikūs palinkėjimas! Mat, su kiekvienais metais, KLIMATAS, ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE, ŠYLA VIS LABIAU, o mokslo pasaulio galimybės , dėl kompiuterinės INVAZIJOS į žmogaus smegenys, menksta! Tai liudija tas faktas, kad MŪSŲ LAIKŲ MOKSLININKAI, niekaip negali PERPRASTI, prieš 10 metų, mano ATRASTŲ - TREČIĄJĮ ir KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIO JUDĖJIMO VYKSMŲ! Tad visiškai suprantama, kad sekančioms kartoms, dar SUNKAU BUS SUPRASTI - KAS? ir KODĖL? VYKS? ŽEMĖJE?! MŪSŲ GI LAIKŲ mokslininkams PRANEŠU, kad : KLIMATAS KINTA NE DĖL ŽMONIŲ KALTĖS, bet DĖL TO, KAD ŠIAURINIS ŽEMĖS AŠIGALIS VIS LABIAU KRYPSTA Į SAULĘ, PIETINIS - NUO SAULĖS !!! 2500 metais ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE BUS TIKTAI VASARA ir DIENA, PIETINIAME - NAKTIS IR ŽIEMA!!!

...

Che: vietoj to kad „Fridays for Future“ atskirtum nuo bažnyčios tu geriau musulmonams kojas bučiuoji. :/

SUSIJUSIOS NAUJIENOS