Princo Philipo marti Camilla: jo sveikata šiek tiek pagerėjo | Diena.lt

PRINCO PHILIPO MARTI CAMILLA: JO SVEIKATA ŠIEK TIEK PAGERĖJO

99 metų britų princo Philipo sveikata, jo marčios Camillos duomenimis, „šiek tiek pagerėjo“. Karalienės Elžbietos II sutuoktiniui jau truputį geriau, tačiau jis dar kartais kenčia skausmus, sakė sosto įpėdinio Čarlzo žmona trečiadienį lankydamasi viename Londono vakcinacijos centrų.

Princas Philipas ligoninėje gydomas nuo vasario 16 dienos. Pradžioje Bakingemo rūmai pranešė, kad tai „atsargumo priemonė“, nes princas pasijuto blogai. Po kelių dienų jau kalbėta apie infekciją. Tada praėjusį pirmadienį Philipas perkeltas į valstybinę Šv. Baltramiejaus ligoninę Londone, kuri kaip širdies ligų gydymo centras žinoma ir užsienyje. Ši žinia sustiprino bendrą nerimą dėl princo sveikatos būklės.

Rūmai pirmadienį teigė, kad medikai „ir toliau gydys infekciją ir atliks tyrimus bei stebės jau prieš tai buvusias širdies problemas“. Princas esą reaguoja į gydymą, tačiau turės likti ligoninėje „mažiausiai iki savaitės pabaigos“.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

A

A cia tas kuris po mirties norejo atgimti virusu kuris naikina nereikalingus valgytojus bet kazkaip virusas aplenke pirmas isisuko i si pasauli

SUSIJUSIOS NAUJIENOS