Rusija vėl siūlo Ukrainai atkurti dvišalį oro susisiekimą | Diena.lt

RUSIJA VĖL SIŪLO UKRAINAI ATKURTI DVIŠALĮ ORO SUSISIEKIMĄ

  • 3

Rusija yra pasirengusi atkurti oro susisiekimą su Ukraina – jei Kijevas tai pasiūlys, Maskvos atsakymas bus teigiamas, pareiškė Rusijos parlamento aukštesniųjų rūmų pirmininkė.

„Ankstesnės Ukrainos valdžios atitinkamas sprendimas buvo nukreiptas prieš savo tautą. Mes – už dvišalio oro susisiekimo atkūrimą“, – žurnalistams sakė Federacijos Tarybos pirmininkė Valentina Matvijenko.

„Kita vertus, tam prireiks išankstinių konsultacijų ir techninio pasirengimo“, – pridūrė ji.

Naujasis Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis neseniai keistu pavadino tiesioginio oro susisiekimo su Rusija nebuvimą, nes tai, jo žodžiais, blogina Ukrainos skrydžių bendrovių veiklos rezultatus.

Tiesioginius reguliarius skrydžius tarp Ukrainos ir Rusijos Kijevas uždraudė 2015 metų lapkritį, tokį sprendimą paaiškindamas tuo, kad Rusija gali pasinaudodama Ukrainos oro erdve provokacijoms rengti.

Šių metų balandžio pradžioje Ukrainos vyriausybė uždraudė ir nereguliarius (užsakomuosius) skrydžius iš Rusijos ar į ją, išskyrus tuos, kurie būtini tarptautinių organizacijų misijų veiklai užtikrinti.

Netrukus Rusijos federalinė oro transporto agentūra („Rosaviacija“) pasiūlė Ukrainai surengti derybas dėl dvišalio oro susisiekimo atnaujinimo, tačiau atsakymo nesulaukė.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Parasiutas

Na taip, lektuvais lengviau uzmesti zaliu zmogeliuku desanta. Cia gerai sugalvojo...

ane?

Argi su Ukrainiečiais galima dėl ko nors susitarti? Bet kokiu atveju kalti dėl to , kad jie nevykdys susitarimo bus kas tik nori, bet tik ne jie

Hmmm

Nemeluokit ,tai buvo paskelbta ,kad Ukraina nori atkurti ,nes ji nutraukė sutartis,

SUSIJUSIOS NAUJIENOS